10 AMAZON- KİTAP YORUMU

Selamlar :)) tatil bitti ve döndüm. Tatil rehaveti bitmese de yazı yazarak biraz rahatlamak istedim. Kitap okumayı çok severim ve tür ayırmam, iki günde bitirdiğim bir kitaptan bahsedeceğim. 10 Amazon. Yazarı mı kim? Sen, ben, hepimiz desem ayıp etmiş olur muyum? Hayatının bir döneminde kansere yakalanmış tedavisi halen devam eden yada tedaviyi tamamlamış 10 güçlü kadın bu kitabın yazarı.

20160725_223659
10 Amazon Yüksek Doz Yaşam

10 Amazon Yüksek Doz Yaşam kitabı, hayatının belirli bir döneminde o kötü hastalığa yakalanmış kişilerin, hastalık süreçlerini ele alıyor. Okurken kimi yerde ağladım, kimi yerde şükrettim. Babamı kanserden kaybettiğim içinde çok fazla duygusallıkla okudum kitabı. Neler hissettiklerini anlamaya çalıştım acılarına ortak oldum. Kitap bittiğinde tek dileğim artık bu hastalığa bir çare bulunması oldu.

20160725_223728
10 Amazon

Kitapta yazarların en çok dikkatimi çeken noktası hastalığı ilk öğrendiklerinde internetten araştırma yapmış olmaları ve sonrasında buna pişman olmaları oldu. Hepimiz bir çok bilgiyi netten araştırıyoruz ama sağlık konusu internetten öğrenilecek bir konu değil. Aşırı derecede bilgi kirliliği var. Kafa karışıklığı yapmaktan başka bir işe yaramıyor. Sağlık konusu kesinlikle ihmale gelecek bir konu değil o sebeple her zaman uzman bir hekime danışmakta fayda var. İçine sinmedi mi başka doktora git ama netten kendine teşhis koyma.

Severek okuduğum ve yazarlarına dua ederek bitirdiğim bir kitap oldu 10 Amazon benim için. Gerçek hayat hikayelerini okumayı seviyorsanız ve Allah’ın mucizesine şahit olmak istiyorsanız Eton Yayıncılıktan çıkan bu kitabı mutlaka okuyun derim.

Herkese sağlıklı günler :))

Toplam Ziyaret: 1090 ,
Beğen & Paylaş:
Yazıyı nasıl buldunuz?
[Toplam: 0 Ortalama: 0]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir