5. Cadde Cafe&Restaurant İzlenimlerim

5. Cadde Cafe&Restorant Üsküdar sahilinde yer alan bir cafe restaurant. En güzel özelliği manzarası. Bayramın ilk gününün akşamında arkadaşlarımla beraber ilk kez geldiğim mekanı açıkçası çok beğenmedim.

Dediğim gibi en güzel özelliği manzarasının olması:) Personeller çok ilgisizler, mayonez istedim fakat gelmedi tekrar tekrar söylemekte istemedim, iki kez söyleyince gelir sandım:) Bayram yoğunluğundan mı yoksa personeller gerçekten mi ilgisizlerdi bilemiyorum.
Belki blogger olduğumu ve bu anılarımı yazacağımı bilseler ilgili olabilirlerdi.

5. Cadde Cafe&Restorant
5. Cadde Cafe&Restorant
5. Cadde Cafe&Restorant
5. Cadde Cafe&Restorant

Benden geçer not almadı ama görmediğim bir yeri görmüş oldum. Arkadaşlarım Türk kahvesi ve dondurma aldılar, sunumları gerçekten güzeldi. Capucinomun yanında gelen çikolata da iyiydi. İçkisiz bir mekan ayrıca canlı müzik var ama alkollu içecek yok.

5. Cadde Cafe&Restorant
5. Cadde Cafe&Restorant

Dürüm yemek istedim fakat gelen şey dürümden daha çok kıymalı yumurta yaptığınızda yediğiniz kıyma tadı olan lavaşa sarılmış şeydi. Tadını beğenmedim. Akşam sekiz buçuk sonrası canlı müzik var. Bu da iyi özelliklerinden birisi. Müzik ve manzara o akşamın en iyilerindendi. Tabiiki bir mekan için hem müzik hem konumu önemli olduğu kadar personelin ilgisi ve yemeklerinin lezzeti de önemli. Biraz daha ilgili olup lezzetlerini değiştirirlerse favori mekanlardan olabilir.

5. Cadde Cafe&Restorant
5. Cadde Cafe&Restorant

Fiyatlara gelecek olursak;

Çok uçuk fiyatlar yok ama pahalı bir yer. Pahalı olmasının nedeni de uzaktan gördüğünüz deniz manzarası başka bir özelliği yok.
Yazımın sonunda herkese sevdikleri ile beraber mutlu pazarlar diliyorum:)

Toplam Ziyaret: 326 ,
Beğen & Paylaş:
Yazıyı nasıl buldunuz?
[Toplam: 0 Ortalama: 0]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir