5 Farklı Marka 5 Farklı Dudak Kalemi

Herkese günaydın

Hafif bir makyajda bile çarpıcı görünmek istiyorsak bunun en önemli aracı tabi ki dudaklar. Ruj sürmek işte bu yüzden biz kadınların vazgeçilmezi.  Ama şu sıralar ruj yerine dudak kalemi kullanmak daha çok işime geliyor. Dudak kalemlerinin daha sert bir yapıda oluğu bu yüzdende dudakları daha çok tahriş edebildiği bir gerçek. Bunu engellemek içinde makyaj öncesi ve sonrasında dudaklarınızı asla nemsiz bırakmamanızı tavsiye ediyorum. Ben dudak kaleminin altına lip balm kullanmayı pek sevmem Sadece çok çok az miktarda nemlendirici kremi dudak çerçeveme uygularım o kadar.

lipliner
Dudak Kalemi Karşılaştırması

Gelelim 5 Farklı Marka 5 Farklı Dudak Kalemine

Note– Gabrini – Essence – Flormar – Rival de Loop  sık sık kullandığım markalar. İçlerinde en yumuşak yapıya sahip olan bence Note. Bu yüzden de sürümü en kolay olan onun ki. Flormar pek çok konuda harikalar yaratsa da sanırım ben dudak kalemlerini sevemedim. Yapısı çok sert ve sürdüğünüzde pütürlü pütürlü bir tabaka bırakıyor. Essence ve Rival de Loop aynı sıralamada olabilirler.  İkisinin de sürümü kolay ve kalıcılıkları eşit düzeyde iyi. Rival de Loop sadece biraz daha fazla uygulama istiyor ki  dilediğiniz  rengi versin. Gabrini ise elimin pek gitmediği bir dudak kalemi. Onu sadece dudak rengi elde etmek için kullanıyorum.

lipliner
Dudak Kalemi Karşılaştırması

Sırasıyla,

Note-Rose 02

Essence- Femme fatale 14

Rival de Loop-Rosewood 06

Gabrini-20

Flormar-218

lipliner
Dudak Kalemi Karşılaştırması

Benim en sevdiğim iki ürün Note ve Rival de Loop. En azından standlarına bir uğrayıp bakmalısınız derim.

İyi haftalar

Yazıyı nasıl buldunuz?
[Toplam: 4 Ortalama: 2.8]

Toplam Ziyaret: 1529 ,
Beğen & Paylaş:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdirİlknur Özkan

Yazar Hakkında

(139 yazısı var )

1995 İstanbul Doğumluyum. Yıldız Teknik Üniversitesi İstatistik bölümü öğrencisiyim. Yaklaşık bir yıldır Acemi Sihirbaz isimli blogumda yazıyorum.
Dünyaya geliş amacımız olduğuna inanıyorum ve bu yolda ki en önemli aracımız kelimeler. Bu nedenle kitap okumak ya da bir şeyler karalamak benim için basit bir hobi olmaktan çıkalı çok oldu. Bir kitap sayfasının insanların hayatında değişime yol açması,onları etkilemesi ,onlara yön göstermesi benim için çok mühim. Belki şu anda bana bile çok amatör gelen yazdıklarımın, ilerde insanları etkileyecek seviyeye gelebilmesi için daha profesyonel olan kişilerle yazmak benim için bu yüzden önemli.
Konuk yazar olarak başladığım bu sitede, yazarların arasına girmek beni çok mutlu ediyor. Sizden de desteklerinizi bekliyorum :)

Web sitesi: http://acemisihirbaz.blogspot.com.tr/