7 Nude Ruj Önerisi

Herkesin geçmiş bayramı mübarek olsun diyerekten hemen 7 Nude Ruj önerisi yazıma başlamak istiyorum.

Benim için makyajda olmazsa olmaz olan tek şey rujdur.

Hiç bir şey kullanmamış olsam dahi ruj sürmeden dışarı çıkmam.

Benim severek kullandığım rujlar genelde nude tonlu oluyor.

Sizlerin arasında da nude sevenler olduğunu bilerekten kendimin severek kullandığı rujlardan bahsetmek istedim.

IMG_2900

En alttan başlarsak,

  • Golden rose velvet matte serisi 01 numara: Ben bu seriyi çok seviyorum. Kalıcılığı diğerlerine göre daha fazla. Gün içinde yine tazelemek gerekiyor. Kahve alt tonlu bir nude ruj kendisi. Her mevsim rahatlıkla kullanılabilir. Fiyatı 18-19 arasında fakat indirimde 9-10 TL arasında fiyata bulabilirsiniz. Golden rose markasını gratis,watsons,kendi mağazaları,standları ve daha küçük kozmetikçilerde bulabilirsiniz.
  • Wet n wild megalast serisi bare it all: Kaç ay ben bu ruju aradığımı bilirim. Ama bir şey blogger-instabloggerlar arasında meşhur olunca kalmıyor bulamıyorsunuz.  Diğer ruja göre bu biraz daha soğuk renk duruyor. Turuncumsu alt tonlu. Kalıcılığı orta düzeyde sabah sürsem öğleden sonraya kalmıyor. Yine arada bir tazelemek gerekiyor. Wet n wild markasını gratislerde bulabilirsiniz. Fiyatı 10,90 ama indirimde 5-6 TL gibi fiyata da bulmak mümkün.
  • Essence sheer & shine serisi hidden secret: Ne umutlarla aldığım eve gelir gelmez yaşadığım hayal kırıklığı.. Dışarıdan bakıldığında rengi çok hoş gözüküyor ama sürdükten sonra sanki lipgloss gibi duruyor. Fazla parlayan rujları bir türlü sevemedim. Fiyatı yanlış hatırlamıyorsam 7,50 TL. Uygun fiyatlı lipgloss tarzı ruj istiyorsanız bu seriye bakabilirsiniz. Essence rossmann,bazı gratislerde ve eve mağazalarında satılıyor.
  • Wet n wild brezee:  Bu seri mat bitişli olmayan bir seri. Bende ilk başta uzak durmaya çalışsam da indirimde bir rengi gözüme çarptı ve aldım. Yine nude tonda bir ruj. Bu biraz daha ışıltılı daha ıslak bitişli. Yaz aylarında kullanılabilecek en güzel ruj sanırım 🙂 Fiyatı 6,50 tam emin değilim ama ben indirimde 4 küsüre aldığımı biliyorum. Gratislerde bulabilirsiniz.
  • Nyx Soft Matte Lip Cream serisi Stockholm: uzun uzun zamandır istediğim bir renkti kendisi. Nyx mağazası açılınca ilk olarak onu almıştım. Neredeyse yarısına gelmişimdir. Bu seri mat. Kuruma süresi kullandığım bir çok likit mat rujdan daha uzun sürüyor. Kalıcılığı ise iyi. Kokusu hindistan cevizi aromalı. Fiyatı 23 TL. Nyx ürünlerini seçili boyner mağazalarında ve nyx mağazasında bulabilirsiniz. Duyduğuma göre bu ay içinde online satış başlayacakmış 🙂
  • XP Cosmetics 102: Bu ruju kaç kere elime alıp geri bıraktığımı allah bilir. Tabi o zamanlar bu marka meşhur olmamıştı 🙂 İlk aldığım likit mat ruj buydu. Kuruma süresi 2-3 dakika sürüyor. Kuruduktan sonra dudağımda biraz ağırlaşma hissediyorum. Buradayım diye sanırım sinyal veriyor 🙂 Kalıcılığı çok yüksek siz silmek isteseniz dahi çok zor çıkıyor. Fiyatı 5 TL.
  • Rimmel London Provocalips serisi Skinny Dipping: Çift taraflı likit bir ruj. Mat olduğunu biliyorum ama bir türlü mat durduğunu göremedim. Çok çabuk çıkıyor. Rimmel london markasını seviyorum ama sanırım bunu kullanırken sürekli tazelemek gerekecek.  Watsonslarda bulabilirsiniz. İndirimde 12 TL’ ye almıştım. İndirimsiz ise 20 TL.

Haftaya görüşmek üzere sevgiyle kalın

Duygu.

Toplam Ziyaret: 2244 ,
Beğen & Paylaş:
Yazıyı nasıl buldunuz?
[Toplam: 4 Ortalama: 3]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir