Acnecinamide Cleansing Gel

Acnecinamide Cleansing Gel

Herkese merhaba

Cilt bakımına oldum olası meraklıyımdır, genellikle de aksatmadan yaparım. Bazen kaçamaklarım olsa da sabah ve akşam yüzümü temizleme jeliyle yıkayıp gül suyuyla toniklerim. Maske olarak da haftada iki kez temizleyici maske yaparım mutlaka. Son zamanlarda da temizleme jeli olarak Acnecinamide Cleansing Gel kullanıyorum. Yazın artan sivilcelerime ve cildimde oluşan fazla yağlanmaya çok iyi geldi.

ACNECİNAMİDE CLEANSİNG GEL
Acnecinamide Cleansing Gel

Sabah akşam ıslak yüzüme 1 nohut tanesi kadar alıp uyguladım. Güzelce köpürtükten sora duruladım. Yaklaşık bir aylık düzenli kullanım sonucunda gördüğüm ilk şey sivilcelerimin büyük çoğunluğunun kaybolduğu ve yeni sivilce oluşmadığı. İçerik olarak temiz bir içeriği olduğunu söyleyemeyeceğim ama verdiği etkiyi çok sevdim. Kullandığım süre boyunca yağlanmamı azalttı. Eskiden yüzümü yıkadıktan bir saat sonra yağlanırken şimdi bu süre 3-4 saate kadar çıktı.

ACNECİNAMİDE CLEANSİNG GEL
Acnecinamide Cleansing Gel

Şeffaf renkli içinde tanecik bulundurmayan ,temizlik kokan bir yüz yıkama jeli. Gratis, Migros gibi yerlerde rahatlıkla bulabilirsiniz. Ben bu ürünü serinin nemlendirici jeliyle birlikte kullanıyorum. Onunda yazısını yakında yazacağım. Çok memnun kaldığım bir ürün oldu. Migros indirimlerinde yedeklerini alacağım diyebilirim. Sivilcelenme ve yağlanma sorunu olan bir cildiniz varsa uygun fiyatlı bir temizleme jeli arıyorsanız mutlaka bakın. Çok memnun kalacaksınız 🙂

Yazıyı nasıl buldunuz?
[Toplam: 5 Ortalama: 2.8]
Toplam Ziyaret: 661 ,
Beğen & Paylaş:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdirSelma Özdemir

Yazar Hakkında

(84 yazısı var )

Herkese merhaba
Ben Selma. Nam-ı diğer Mona. Yaklaşık bir senedir düzenli blog yazan bir blog yazarı olarak artık yazılarımı buradan da sizlerle paylaşacağım. Önce kim olduğumdan başlayalım ve sonra da benim yazılarım da nelerle karşılaşacağınıza gelelim. Evin ilk ve tek kız çocuğuyum. Yeni mezun olmuş bir hemşire ve öğretmen adayıyım. Okumayı çok seven biriyim. Hayal perestim ve biraz kelimesinin yetersiz kaldığı kadar da çocuk ruhluyum. Çok duygusalım ; kızgınlığım da küskünlüğüm de kısa sürede olur ve biter. Her şeyi yapmak isterim ama yapamayacak kadar da üşengecim. Aşırı evcimenim. Yalanı sadece kendime söylerim :) Sabırlı biri sayılmam ama bir şeyi çok istiyorsam onun için çalışmaktan yorulmam ve sıkılmam. Çok tez canlıyım. Kısa boylu ve miyon görünümlüyüm ; annemin piresiyim.
Blog yazılarını okumayı ve videoları izlemeyi sevdiğim için bir gün ben de neden yapmayayım dedim ve önce yazmaya sonra da çekmeye başladım. Yazmak tamam da konuşurken çok heyecanlanıyorum galiba. Blogum da, kanalım da kısaca benimle ilgili her yerde bakıma, alışverişe, ürün yorumlarına ait şeyleri rahatlıkla bulabilirsiniz. İndirimleri takip ederim ve stoklamayı severim. Makyaj konusunda acemiyim ama bakım yapmayı bilirim. Çenem çok düşüktür bu da elime vurur ortaya yakın uzunlukta yazılar yazarım genelde. Daha çok kozmetik ve bakım ağırlıklı yazılar yazsam da kadına ait her konuda yazı yazmaya çalışıyorum.
Bundan böyle burada da Sen ve Ben Hayat blogumda da olduğu gibi sık sık ve güzel (bence) yazılarla karşınızda olacağım. Beni takip etmeyi unutmayın ve görüşünceye kadar kendinize iyi bakın.

Web sitesi: http://www.senbenvehayat.blogspot.com