Acnecinamide Gel Cream

Acnecinamide Gel Cream

Herkese merhaba

Daha önce yazısını yazdığım Acnecinamide Cleasing Gel  yazımda bahsettiğim üzere son zamanlar da cilt bakımında nemlendirici krem olarak  Acnecinamide Gel Cream ‘i kullanıyorum. Oldukça memnun kaldığım  bu kremle ilgili deneyimlerimi bugün sizlerle paylaşmak istedim. Ve işte karşınızdayım 🙂

ACNECİNAMİDE GEL CREAM
Acnecinamide Gel Cream

Normalde karma bir cilde sahibim ama bu cilt yapım yazın oldukça yağlanıyor ve hassaslaşıyor. Son zamanlarda aldığım kilolardan dolayı da oldukça fazla yağlanmaya  sivilcelenmeye başladı. Sanırım ergenlik döneminden sonra yaşadığım en sivilceli dönemim bu dönem diyebilirim. Ben de bu sivilceleri engellemek için temizleme jellerine ve maskelere ağırlık verdim. Yağlı bir cildim olduğu içinde nemlendirici kremi akşam rutinime almıştım. Cildime her türlü nemlendirici ağır geliyordu. Cildim kremi emmiyor ve kusuyordu. Bu kremi denediğim süre boyunca cildim gündüzde akşamda kremi kusmadı, güzelce emdi ve nemlendirdi. Yağsız formülü sayesinde yağlanmaya sebep olmadı.

Temizleme jeliyle birlikte kullandığım içinde sivilcelerim iyice azaldı. Genel olarak çok beğendiğim bu kremi yağlı ve sivilceli ciltli arkadaşlara şiddetle öneririm. Makyaj altında bile rahatlıkla kullanılabilir. Gratis de ve Migros ‘da bulabilirsiniz. Migros indiriminde  bu serinin tüm ürünlerini stoklamanızı öneririm 🙂 Benim çok memnun kaldığım Acnecinamide Gel Cream ile ilgili yorumlarım bu kadardı.

Kendinize iyi bakın ve hoşçakalın 🙂

Yazıyı nasıl buldunuz?
[Toplam: 2 Ortalama: 2.5]
Toplam Ziyaret: 1324 ,
Beğen & Paylaş:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdirSelma Özdemir

Yazar Hakkında

(84 yazısı var )

Herkese merhaba
Ben Selma. Nam-ı diğer Mona. Yaklaşık bir senedir düzenli blog yazan bir blog yazarı olarak artık yazılarımı buradan da sizlerle paylaşacağım. Önce kim olduğumdan başlayalım ve sonra da benim yazılarım da nelerle karşılaşacağınıza gelelim. Evin ilk ve tek kız çocuğuyum. Yeni mezun olmuş bir hemşire ve öğretmen adayıyım. Okumayı çok seven biriyim. Hayal perestim ve biraz kelimesinin yetersiz kaldığı kadar da çocuk ruhluyum. Çok duygusalım ; kızgınlığım da küskünlüğüm de kısa sürede olur ve biter. Her şeyi yapmak isterim ama yapamayacak kadar da üşengecim. Aşırı evcimenim. Yalanı sadece kendime söylerim :) Sabırlı biri sayılmam ama bir şeyi çok istiyorsam onun için çalışmaktan yorulmam ve sıkılmam. Çok tez canlıyım. Kısa boylu ve miyon görünümlüyüm ; annemin piresiyim.
Blog yazılarını okumayı ve videoları izlemeyi sevdiğim için bir gün ben de neden yapmayayım dedim ve önce yazmaya sonra da çekmeye başladım. Yazmak tamam da konuşurken çok heyecanlanıyorum galiba. Blogum da, kanalım da kısaca benimle ilgili her yerde bakıma, alışverişe, ürün yorumlarına ait şeyleri rahatlıkla bulabilirsiniz. İndirimleri takip ederim ve stoklamayı severim. Makyaj konusunda acemiyim ama bakım yapmayı bilirim. Çenem çok düşüktür bu da elime vurur ortaya yakın uzunlukta yazılar yazarım genelde. Daha çok kozmetik ve bakım ağırlıklı yazılar yazsam da kadına ait her konuda yazı yazmaya çalışıyorum.
Bundan böyle burada da Sen ve Ben Hayat blogumda da olduğu gibi sık sık ve güzel (bence) yazılarla karşınızda olacağım. Beni takip etmeyi unutmayın ve görüşünceye kadar kendinize iyi bakın.

Web sitesi: http://www.senbenvehayat.blogspot.com