Adidas Pure Lightness Vücut Spreyi..

Adidas pure lightness

Adidas Pure Lightness Vücut Spreyi

Yaz aylarında çok ağır parfümlerden ziyade, body splash, body mist denen daha hafif formda kokular kullanmayı tercih ediyorum. Bunların kalıcılığı çok yüksek değil ama hafif formülleri ile gün içinde sık sık tazeleme yapmaya el veriyor.

Adidas markasına ait Pure Lightness Body Fragrance’ı da sanırım Kadınlar Günü indiriminden yaz aylarında kullanma amacı ile almıştım. Tabi kullanmak için yazı beklemedim, havalar yavaş yavaş ısınmaya başlar başlamaz denedim. Body fragrance (vücut kokusu)  gibi daha iddialı bir tabir kullansa da aslında temeli daha yoğun kokulu bir vücut spreyi. Kalıcılığı biraz daha fazla, koku biraz daha yoğun ama bir parfüm kıvamında değil tabi. Ürünün hafif kokusu tam yaz aylarına göre ve Gratis, Watsons gibi mağazalarda kolayca bulunabiliyor. Normal fiyatı sanırım 18-19 TL. gibi olması lazım, ben yarı fiyatına almıştım. Seride başka kokular da bulunuyor.

Sevgiler..

 

Yazıyı nasıl buldunuz?
[Toplam: 2 Ortalama: 3]

Toplam Ziyaret: 3960 ,
Beğen & Paylaş:

Yazı ile ilgili 3 yorum “”

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdirİrem Özker

Yazar Hakkında

(102 yazısı var )

İstanbul’da yaşayan, 1 çocuk annesi, makyajı, kozmetik ürünleri, kitapları, yemeyi, içmeyi, arkadaşlarımla gezmeyi çok seven bir şehir plancısıyım..
Blogumda yazmaya ve deneyimlediğim ürünleri sizlerle paylaşmaya devam ederken, bir yandan da burada yani bloggerlarpaylasıyor.com’da sizlere yine denediğim kozmetik ve makyaj ürünlerini, gittiğim gezdiğim yerleri, belki değişik yemekleri, seyrettiğim film ve dizileri kısaca yaşadığım hayatı paylaşmaya çalışacağım. Umarım zevkle okursunuz çinkü ben zevkle yazacağım.

Web sitesi: