Agiss Tüy Sarartıcı Krem

agiss_tuy_sarartici_krem

Agiss Tüy Sarartıcı Krem

Editör Güncellemesi : İlgili ürün hakkında bir okuyucumuzun altta yorumu mevcuttur. Okumanızı rica ederiz. Ürünler her cilt tipinde farklı sonuçlara yol açabileceğinden, uygulama öncesi mutlaka araştırma yapınız

Herkese merhaba:)

Mis kokulu yazı geride bırakırken yavaş yavaş çıkmaya başlayan tüylerimizi geri de bırakamadıysak bu haftaki ürünüm çok faydalı olacaktır. Agiss Tüy Sarartıcı Krem. Kol, yüz, bacak tüyleri için kullanılabiliyor. 

Yaptığım araştırmalara göre alerjiniz ya da yaranız yoksa ciltte tahribata yol açmadığı söyleniyor. 

image
Agiss Tüy Sarartıcı Krem

Kutunun içinde 2 tip krem oluyor zaten. Renk açıcı ve aktivatör krem. İkisini karıştırıp tüyleri tamamen kaplayacak şekilde sürdükten sonra 10 dakika beklemeniz yeterli olacaktır. Su ile yıkayıp cildinize bakınca sakın paniklemeyin:) Cilt renginde açılma yapıyor ama eski haline dönüyor hemen. Birçok online satış yapan sitede ve kozmetik mağazalarında bulabiliyorsunuz. Fiyatı yaklaşık 8 TL civarında.

Agiss Tüy Sarartıcı Krem
Agiss Tüy Sarartıcı Krem

Kutunun içerisinde spatula ve minik kutu var ikisini kullanarak sürebilirsiniz. Ben sadece kolum için kullanıyorum. Epilasyona gitmiyorsanız ve ağda için vaktiniz yok ise Tüy Sarartıcı gerçekten işe yarıyor:) Son dakika buluşmaları için gerçekten faydalı:) En azından alıp dolabınızda bulunmalı.

Haftaya görüşmek üzeree:)

Toplam Ziyaret: 9631 ,
Beğen & Paylaş:
Yazıyı nasıl buldunuz?
[Toplam: 39 Ortalama: 2.4]

7 thoughts on “Agiss Tüy Sarartıcı Krem

  1. İki gün önce yüzüme kullandığım agiss tüy sarartıcı sayesinde soluğu acilde aldım. Yüzüm kaynar su dökülmüş gibi kabardı su topladı morardı ve derisi kalktı. Yaşadığım şoku mu doktorların leke kalabilir uyarısı karşısındaki halimi mi anlatayım bilmiyorum.Yüzümde yara vs yoktu alerjim de yok diye biliyorum çünkü daha önce farklı markadaki sarartıcılardan yüzüme defalarca uyguladım hiçbir sorunla karşılaşmamıştım. Demem o ki bu ürün beni yaktı almayı düşünenler varsa bir kez daha düşünsün alanlarda önce uygulama yapacağı yerde küçük bir deneme yapsın benim tüm yüzüm yandı başka kimsenin başına gelsin istemem.

    1. Bende alerjik reaksiyon yapmadı ama bizlerle paylaşmanız iyi oldu. Bazı ürünler cilde göre değişiklik gösterebiliyor. Bunu firma ile de paylaşmanız iyi olur, belki bir şeyler yapabilirler.

      1. Paylaştım elbette, yüzümdeki yanıklar yüzünden hayatımın akışı değişti sokağa çıkamıyorum gitmem gereken yerlere gidemiyorum, güneş görmemesi gerek,yüzümü yıkayamıyorum dört gündür,uyuyamıyorum yaralar açılacak diye vs tüketici olarak tüm haklarımı arayacağım dua ediyorum iz kalmasın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir