Akat Gardi Sert Saç Jölesi

Akat Gardi Saç Jölesi

Merhabalar nasılsınız? Havalar bir güneşli bir rüzgarlı. Bugün sizlere ne zamandır kullandığım Akat Gardi Sert Saç Jölesinden bahsetmek istiyorum. Saçlarım kısa o yüzden şekil vermekte  bazen zorlanıyorum o yüzden saç jölesi bir kurtarıcı gibi yetişiyor bana:) Aslında  saç jölesi kullanmayı pek sevmiyorum çünkü saçta  kalıntı bırakıyor ve saçların çabuk kirlenmesine neden oluyor ama dediğim gibi saçlarım kısa ve şekillendirilmeye ihtiyacı oluyor.Akat Gardi Sert Saç Jölesi saçta çok fazla kalıntı bırakmıyor ve bu özelliği ile gözüme girdi diyebilirim :)Akat Gardi Sert Saç Jölesi her saç tipine uygun  bu özelliği de gayet başarılı.

Akat Gardi Sert Saç Jölesi
Akat Gardi Sert Saç Jölesi

Akat Gardi Sert Saç Jölesi aslında saçı çok fazla sertleştirmiyor bu yüzden sevdim diyebilirim çünkü saçı kazık gibi yapan saç jölelerini pek sevmiyorum. Özelliği sert ama ben oldukça sevdim diyebilirim. Şekil vermekte çok zor olmuyor. Hafif saçlarımı ıslattıktan sonra bu jöleyle saçlarıma şekil vermeye başlıyorum. Şekil verdikten sonra artık hazırım 🙂

Akat Gardi Sert Saç Jölesi

Bendeki ürünü sanırım Gratis’ten satın almıştım ve elimdeki boyu seyahat boyu çok büyük değil. Kesinlikle tekrar satın alabileceğim bir ürün oldu kendisi. Satın almak isterseniz Gratis ve Watsonslarda bulabilirsiniz. Siz neler düşünüyorsunuz? Siz Akat Gardi Sert Saç Jölesini kullandınız mı? Tekrar yeni bir yazıda buluşmak dileğiyle şimdilik hoşçakalın…:)

Toplam Ziyaret: 881 ,
Beğen & Paylaş:
Yazıyı nasıl buldunuz?
[Toplam: 1 Ortalama: 5]

One thought on “Akat Gardi Sert Saç Jölesi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir