AkatGardi Saç Spreyleri

Ah bu saçlarım 🙂 Ben saçlarımla sürekli oynar haldeyim. İnce telli saçlarım olduğundan bakıma biraz daha fazla önem veriyorum. Süslenip püslenip dışarı çıktığımda kullandığım iki çeşit spreyim var. Akatgardi‘ye ait bu saç spreyleri.

İnce telli saçları olanlar bilir ne doğru düzgün fön tutar ne de maşa yaptığınızda uzun süre aynı şekilde durur. Benim en büyük derdim zaten saçlarımın fön ve maşa tutmaması. Hemen bozuluyor. Eminim aranızda bu sıkıntı ile karşı karşıya kalanlar vardır.

Benim sürekli kullandığım ve gerçekten memnun kaldığım iki saç spreyim var. öyle kolay herşeyi kullanmıyorum açıkçası. Fakat yıllardır saç ürünlerim neredeyse hep aynıdır. Tabi bu durumda benim saçımda istediğim formu bu iki ürün veriyor fakat herkeste aynı etkiyi yaratacak diye bir şey yok başta söyleyeyim hani 🙂

Maşa uygulamaları her zaman vakit alır. Gerçekten bazen kendi saçımda uygularken sıkılabiliyorum. Uzun süre aynı işlemi yapmak benim için eziyet. Birde o kadar uğraşıp üstüne saçım uzun süre maşalı kalmadığında çıldıracak noktaya geliyorum 🙂 Bu zamanlarda en büyük kurtarıcım tabiki saç spreylerim.

akat-gardi-yesil-extra
AkatGardi Saç Spreyleri

Eğer saçımın uzun süre aynı formda kalmasını istiyorsam Yeşil olan saç spreyini kullanıyorum. Extra sert olduğundan uzun süre saçınızın aynı şekilde kalmasını sağlıyor. Yağlı saç tipleri için tercih edilen bu yeşil extra seçeneği yağlı saçlara uygulanacak bir ürün.Saçın daha hacimli görünmesini sağlayarak yağlı saçların çok çabuk yağlanmasını engelliyor. Yeşil Extra saç spreyi içerisinde B5 vitamini içerdiğinden saçınızı dış etkenlere karşı korumada sağlayabiliyor.Saçınızda çok fazla sertlik yaratmadan orta düzeyde bir sertlikle koruma ve bakım sağlayabiliyor. Açıkçası ince telli saçların kalınlaşmasını da sağlayabiliyor.

akat-gardi-sac-spreyi
AkatGardi Saç Spreyleri

Gri renkli saç spreyim ise daha çok doğal bir görünüm olmasını istediğimde kullandığım saç spreyim. Normal saçlarda sıkça tercih edilen ve doğal saç formu isteyenler için ideal ürünlerden biri. Aynı yeşil extra sert saç spreyi içeriğine sahip gri saç spreyi özellikle normal saç tipine sahip kişilerde istenilen sonucun alınmasında yardımcı oluyor.

İki saç spreyinin kokusu normal saç spreylerinin kokusundan çok farklı. Rahatsız edici bir koku olmadığından ve saçınızda bu koku çok uzun kalmadığından rahat edebilirsiniz. Açıkçası parfüm kokusu ve saç spreyin kokusunun karışmasını hiç ama hiç istemem 🙂

450 ml olan her iki ürün de çok uzun süre kullanılabiliyor. Fiyat olarak 5 ila 7 TL arasında. Her yerde farklı fiyatla bulabilirsiniz.

Benim saçlarım her iki ürünüde kaldırabiliyor. Mevsimsel geçişlerde yağlıyken kuru kuruyken yağlı şeklinde olabiliyor. Diyorum ya acayip değişik bir yapısı var saçlarımın tek sabit noktası ince telli oluşu 🙂
Bu hafta saç spreylerime yer vermek istedim çünkü son dönemde hem kendi blogumdan hemde sosyal medya hesaplarımdan saçlarım ile ilgili çok fazla soru aldım.. Umarım sizler içinde faydalı olmuştur.

Sevgiyle kalın ve gülümsemeyi unutmayın 🙂

Toplam Ziyaret: 1993 ,
Beğen & Paylaş:
Yazıyı nasıl buldunuz?
[Toplam: 2 Ortalama: 5]

2 thoughts on “AkatGardi Saç Spreyleri

 1. merhaba…
  saç konusunda dertlilerden biri olarak yazınızı okuduğum an tuşlarda gezinmeye başladı parmaklarım))) sanırım sizden daha da prblmli saç kalitem! tabiiki çook uzun senelerdir boya uygulanıyr,ince telli,kuru(geçmişte aşırı yağlı şikayetimi de bilirim)her fön öncesi temiz olsa dahi yıkama mecburiyeti gibi gibi sayabileceğim sıkıntılar(buarada saçsız olanlara haksızlık ediyor duygusunu hissettm)…
  tüm bu derdimi döktükten sonra sprey paylaşımınıza öncelikle teşekkür ediyrm(buarada ince tele sprey bile ağır gelyr ve indiriyr saçı)))
  şimdi dee sormak istediğim;hangi şampuanı kullanıyorsunuz?okadar çeşitli denemeler ve sonucunda görmek istediğim dolgunluk beklentim varki,bu arayışımda hala “işte bu” diyememekten usanmış durumdayım!profesyonel satışı olanlar dahil isim unuttuğum birçok ürün denedim ve sizden budur dediğiniz ismi merakla bekliyorum)))asla sorumluluk gibi yük hissetmeden paylaşırsanız sevinirim çünkü nasılsa hala arayıştayım)))
  tekrar teşekkürlerimi iletir varsa cevabınızı sabırsızlıkla beklerim sevgiler…MERVE

 2. Mervecim öncelikle sıkıntını uzun uzun anlattığın için teşekkür ederim. İnstagram sayfamdan saçlarımı görebilirsin :))
  saçlarına bakım yapman şart bu konuyla ilgili blogumda da bir çok kez anlatımım oldu.
  İnce zayıf saçlar her zaman sorun olmuştur. Öncelikle ben sürekli aynı şampuanı kullanmıyorum. Restorex hızlı uzama sağlayan şampuanı daha sık kullanıyorum. Fakat dönüşümlü olarak Restorex, elidor, ve lesolei şampuanlarını kullanıyorum. Ayrıca saçlarıma asla saç kremi kullanmıyorum. zaten ince telli olan saçlarım daha çabuk yağlanma problemiyle karşı karşıya kalıyor. Fakat sana önerim saçına uygun şekilde bakım yapman. ince saçlarda saç spreyini uygularken başını öne eğerek sıkma işlemi yaparsan daha fazla saçın varmış görüntüsü oluyor :)) buda kuaför hilesi :)))

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir