Alessandro Hands!Up El Kremi

Alessondro El Kremi

Merhaba arkadaşlar,

Bugün sizlerle Alessondro El Kremi hakkında konuşmak istiyorum.  Daha evvel markayı defalarca duymuş ancak denememiştim. Marka el ve tırnak ürünleri ile gözde. Sally Hansen, Mavala gibi markaların ürünlerini çok sık kullanmama rağmen bu marka hakkında sosyal medyada çok paylaşım görmediğim için sanırım kafamda yer etmemişti.

alessandro-handsup-el-kremi
Alessondro El Kremi

Markanın bu el kremini deneme imkanım oldu. Denemeye başlamadan önce içerik kısmına da baktım. Ürünün içerik kısmı hakkında yorum yapmıyorum. Çünkü yorum yapabilecek kadar bilgi sahibi değilim. O nedenle içerik kısmını aşağıda size sunuyorum. Alerjiniz olan madde varsa  ya da zararlı bulduğunuz madde varsa kararınızı siz verirsiniz.

SAMSUNG CAMERA PICTURES

Ürünün yapı olarak klasik pek çok kremden pek bir farkı yok. Klasik, düz beyaz renkte bir krem.

alessandro-handsup-el-kremi

Evet görünüm olarak farkı yok ama ürünü uygulamaya başlayınca farkı hissetme mümkün. Konforlu ve hızlı emilen yapısını sevmemek mümkün değil. Emilmeyen el kremleri adeta işkence benim için. Dakikalarca ellerim havada bekleyemem değil mi? Ellerime verdiği neme bayıldım. Hemen emilmesine bayıldım. Markanın ürünleri oldukça pahalı ve internet üzerinden satın almak gerekiyor. Aynı işlevi gören çok ürün var ve ben bir el kreminden mucizeler beklemiyorum. Daha güçlü bir bütçeye sahip olsaydım kendisi ile devam edebilirdim.  Dilerseniz buradan siz de markanın ürünlerine göz atabilirsiniz.

Haftaya görüşmek üzere...

Yazıyı nasıl buldunuz?
[Toplam: 0 Ortalama: 0]

Toplam Ziyaret: 1179 ,
Beğen & Paylaş:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdirRabia Tornacı

Yazar Hakkında

(76 yazısı var )

Ben Rabia.
Böyle bir platformda sizinle deneyimlerimi paylaşmaktan dolayı büyük mutluluk duyuyorum. Cilt bakımı, mekan paylaşımı, belki ufak geziler her türlü deneyimi sizinle paylaşmak ve bir nebze de olsa fikir verebilmek beni çok mutlu edecektir. Bilginin her türlüsünün paylaştıkça arttığına inandığım için kendi üslubumca yazarak burda sizinle buluşmayı tercih ettim.
Kendim hakkında kısaca bilgi vermem gerekirse. Karadenizliyim, deniz aşığı bir balık burcuyum.Uzun bir öğrencilik dönemim oldu. Karadeniz Teknik Üniversitesi Kimya bölümünü 2. sınıfta bırakıp, Rize Üniversitesinden Makine Resim Konstrüksiyon mezunu oldum. Makine ressamı diplomamı alıp, hiç kullanmam derken kendimi Yıldız Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliğinde buldum. Halen öğrenciyim. www.tavsiyesever.com da yazmak ise bunca istemeyerek yaptığım şeyler arasında yüzüm gülerek yaptığım nadir işlerden.
Sizinle de bir hobim sayesinde buluşmak benim için çok keyif verici. Umarım beraber güzel paylaşımlara imza atarız. Sevgiler

Web sitesi: http://www.tavsiyesever.com