Aliexpress Yurtdışı Online Alışveriş

Aliexpress Yurtdışı Online Alışveriş

Herkese merhaba, 

Şu neslin yaşadığı en büyük yeniliğin, online alışveriş olduğunu düşünüyorum. Artık dükkan dükkan gezmek  ya da indirimleri takip etmek yok. Maillerinize düşen indirim haberlerine bakmanız yeterli. Tek yapmanız gereken takip etmek istediğiniz markanın sitesine girip mail adresi ile giriş yapmanız. Bu kadar basit.
Bugün sizlere anlatmak istediğim “Aliexpress çılgınlığı”.  İnanılmaz ucuz fiyatlara ürünler alabiliyorsunuz. Bunu nasıl yapıyoruz sorusunun cevaplarına gelmeden önce aklınıza gelmesi muhtemel bir kaç soruyu cevaplamak istiyorum.

1. Güvenli bir alışveriş mi? 

      Evet siz ürünü elinize alıp onay vermeden satıcıya para geçmiyor bundan dolayı bir sorun yaşanmıyor 

2. Ürünü alırken dolar olması bir sorun teşkil eder mi ?

    Hayır bir sorun teşkil etmez dolar kuruna göre kartınızdan para tahsilatı olur.

3. Ürün ne kadar zamanda elimize geçiyor?

    Ürün gümrükte oyalanmaz ve satıcı siparişinizin hemen ardından gonderir ise, ürün 2 haftada elinizde olur. (ürün       PTT ile geliyor )

Gelelim alışverişe

Doğru alışveriş için feedbacklere bakmalısınız, satıcı yorumlarını takip edin ve mümkün oldukça sipariş adetine bakın. Mobil uygulama da daha çok indirim oluyor. İndirim zamanlarını takip ederek daha fazla ürün alabilirsiniz.
Benim en son aldığım telefon kapları, yaklaşık 2 – 3 dolar arası. Bunlar dışında kolyeler, selfie çubukları gibi özel araçlar aldım. Fakat ayakkabı elbise almanızı tavsiye etmiyorum. Onların vücut tipi ve ürün kalitesi bize uygun değil.
Online alışveriş sitesini incelemek isterseniz ; http://www.aliexpress.com
Şimdilik bu kadar eğer sorunuz olursa seve seve cevaplarım.
Sevgi dolu huzurlu günler

Yazıyı nasıl buldunuz?
[Toplam: 0 Ortalama: 0]

Toplam Ziyaret: 1582 ,
Beğen & Paylaş:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdirZerrin Gönlüaçık

Yazar Hakkında

(27 yazısı var )

Mutluluğun paylaştıkça çoğaldığına inanan biri olarak,bilgi yada fayda da paylaşılmalı dedim ve 3 yıl önce http://zerrun.blogspot.com.tr/ bloğumu açtım.Bütün biriktirdiklerimi yazdım.Mutlu oldum yazdım,gezdim yazdım,yedim yazdım,yeni şeyler yaptım nasıl olduğunu yazdım,defileleri takip ederim onları da yazdım derken… arkamda biriktirdiklerimin yanına bir de güzel dostlar ekledim.Daha ne olsun yahu.
Bütün kazanımları yazdığım bu dönemlerimde,Kocaeli Üniversitesi dış ticaret pazarlama okuyup DGS ile yaşadığım,ailemin yanı olan Manisa Celal Bayar Üniversitesine giriş yaptım. Uluslararası ticatte yeni bölümüm.
En sevdiğim tutkum Turuncudur.Bilenler vardır elbet,turuncu enerjinin pozitifliğin rengidir. Ve ben onun büyüsüne en çok inananlardanım.Hayata bakış açımda bundan ibaret. İyi düşün iyi olsun değil mi?
O halde bende sizinleyim diyorum.Size yediğim,aldığım,gezdiğim herşeyi paylaşıp yazma niyetindeyim. Umarım ortak noktalarda buluşuruz
Sevgiler

Web sitesi: