Alix Avien Allık..

Allıklar özellikle terracota allıklar hem kullanım kolaylığı, hem miktar hem de pigment açısından oldukça güzel allıklardır. Alix Avien Terracota Allık da bende uzun zamandır olan ve zevkle kullandığım ama hala üzerinde en ufak bir bozulma veya eksilme bile olmayan allıklarımdan birisidir. Alix Avien allıklar renk skalası ile de her zevke hitap edecek durumdalar.

 

alix avien terracota allık
alix avien  allık

Öncelikle ambalajı çok sağlam, kolayca açılacak veya laçka olup bozulacak cinsten değil. Buna karşı bazı bu tarz ürünlerde olduğu gibi tırnak kıran veya oje bozan cinsten de değil. Tek eksiği belki daha farklı bir ambalaj ile kapakta bir ayna tasarımı olabilir.

alix avien terracota allık
alix avien  allık

Bendeki rengi 03 numara ve hem kızıl, hem pembe hem de kahve tonlar içeren tam joker bir allık. Terracota olmasının özelliği ıslak ve kuru olarak kullanılabilmesi ama kuru olarak da o kadar çok pigmentli ki ıslak kullanmaya bence hiç gerek kalmıyor.

alix avien terracota allık
alix avien  allık

Rengini oldukça yoğun verirken biraz da tozutma sorunu var ama tapered yani hafif sivrilerek gelen uçlu  bir fırça ile tozutmanın önüne geçebiliyorum hem de daha kontrollü bir uygulama yapabiliyorum.

Alix Avien allık ve diğer ürünlerini de markanın kendi sayfasından inceleyerek fikir edinebilirsiniz.

Toplam Ziyaret: 1924 ,
Beğen & Paylaş:
Yazıyı nasıl buldunuz?
[Toplam: 9 Ortalama: 3.2]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir