Alix Avien Mineral Pudra İncelemesi

alix_avien

Alix Avien Mineral Pudra

Merhabalar ,

Son zamanlarda aldığım tavsiyeler üzerine Alix Avien mineral pudra kullanmaya başladım.Tarafsız satın alma sitesinde yazdığımıza göre, anlamına yakışır tarafsız bir paylaşımda bulunmak istedim.
Mineral pudraların genel olarak kullanım amacının, renk bütünlüğünü sağlamak ve cilde mümkün olan en az zararı vermek olduğu bildiriliyor. Fondöten ve BB kremlere oranla, cilde daha az nüfuz ederek en üst tabakada kalıyor. Özellikle sivilceli, akneli ciltler için bulunmaz hint kumaşı diyebiliriz.

Alix Avien Mineral Pudra

Daha evvel Max Factorun mineral pudrasını kullanmıştım ve hiç memnun kalmamıştım. Çünkü kalıcı değildi ve olabildiğince şeffaftı. Tek avantajı kendinden fırçalı oluşuydu.

Alix Avien Mineral Pudra

Alix Avien markasının mineral pudrasını t-shop mağazasında çalışan uzman önerdi, o sayede kullanmaya başladım. Aldıktan sonra araştırma şansım oldu ki, kullananların çoğu memnun. Kapatıcılık özelliği orta seviyede, kalıcılığı gün boyu idare ediyor, mat ve doğal bir görüntü veriyor. Herhangi bir makyaj çıkarma ürünüyle de temizlenebiliyor. Fiyatı ise 40-45 TL arasında.

Benim izlenimim ve bende bıraktığı etki yukarıda anlattığım gibi 🙂

Memnunum ve tavsiye ediyorum..

Sevgiyle kalın..

Yazıyı nasıl buldunuz?
[Toplam: 1 Ortalama: 5]

Toplam Ziyaret: 3218 ,
Beğen & Paylaş:

Yazı ile ilgili 2 yorum “”

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdirYazar Hakkında

(67 yazısı var )

Merhaba,
1988 yılında geniş ailemin en küçük ferdi olarak İstanbul’da doğdum.Preston University İşletme mezunuyum.Birkaç yıl muhasebecilik yaptıktan sonra, ani bir karar değişikliğiyle kendimi özel bir havayolu şirketinde kabin memuru olarak buldum. 5 yıldır “ucuyorsam sebebi var” felsefesiyle hayata devam ediyorum.
Kendimi bildim bileli okumayı,yazmayı,araştırmayı seviyorum.Tipik bir terazi burcuyum.Arkadaşlarımın da teşvikiyle blog yazmaya başladım,hayata dair tüm deneyimlerimi,gözlemlerimi yazıyorum.Bundan sonra da sizlerle bu sayfada buluşup,paylaşmaktan mutluluk duyacağım.

Web sitesi: http://www.sirinkanatlar.com/