Aloree Detox Facial Kit (Güçlü Arındırıcı Jel)

Selamlar :))

Güzel bir makyajın sırrı temiz ve bakımlı ciltten geçtiği için cilt bakımına önem veriyorum. Bu aralar severek kullandığım bir maskeden bahsetmek istiyorum, aslında peeling demek daha doğru. Aloree detox facial kit (güçlü arındırıcı jel) alışmış olduğumuz maske ve peelinglerden biraz farklı bir konsepti var.

Aloree Detox Facial Kit (Güçlü Arındırıcı Jel)
Aloree Güçlü Arındırıcı Jel

Yonca tohumu ve zeytin çekirdeği tozunu içerisinde aktif olarak bulunduran Aloree detox facial kiti hazırlamak için kullandığınız yıkama jelini yada markanın aydınlatıcı maskesini kullanabilirsiniz. Benim tercihim aloree markasının radiant mask yani aydınlatıcı maskesi. 

Aloree Detox Facial Kit
Aloree Detox Facial Kit (Güçlü Arındırıcı Jel)

Zeytin çekirdeği tozunun arındırıcı özelliği varmış, yonca tohumu ise mini dolaşımı hızlandırıyormuş.  Kullanıma başlamadan önce, zeytin çekirdeği tozu ve yonca tohumu olan kabın içerisine ışıltı- aydınlık veren maskeden sıkıyorum biraz ve kapağı kapatarak sallıyorum. Paketin içerisinden bir kap ve spatula çıkıyor ayrıca. Hazırladığım karışımı spatula yardımıyla kabın içine alıyorum ve cildimize sürmeye hazır.

Aloree Detox Facial Kit
Aloree Detox Facial Kit

Hazırlanmış görüntüsü bu şekilde. Göz çevresi hariç tüm suratımıza sürüyoruz ve 1 – 2 dakika bekletiyoruz ve ılık suyla yıkıyoruz. Aloree detox facial kit güçlü arındırıcı peeling, uygulama sonrası cilde aydınlık bir görüntü veriyor, cildi yumuşatıyor. Kullanım önerisi haftada bir ama ben iki haftada bir uygulamayı tercih ediyorum çünkü sık peeling yapmayı sevmiyorum.Ürün temiz içerikli ve ecocert sertifikalı. Kullandığım süre boyunca cildimde herhangi bir alerjiye sebebiyet vermedi. Doğal bir peeling arayışındaysanız ecocert sertifikalı aloree markasına şans verebilirsiniz. Tüm cilt tipleri için uygundur. 

Toplam Ziyaret: 1637 ,
Beğen & Paylaş:
Yazıyı nasıl buldunuz?
[Toplam: 0 Ortalama: 0]

10 thoughts on “Aloree Detox Facial Kit (Güçlü Arındırıcı Jel)

    1. Bende siyah nokta sorunu yok o sebeple bu konuda yorum yapamam ama peelingler genelde siyah nokta ve gözenekler içindir, bu üründe içerik olarak siyah noktalara iyi gelebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir