Aloree Ürünleri

Aloree Ürünleri

Merhaba arkadaşlar, bu hafta Aloree Ürünleri yazısı ile sizlerle olmak istedim. Çünkü temiz içerikli cilt bakımı ve renkli kozmetik ürünlerine ilgi her geçen gün artmakta. Bu tarz alternatifler de her geçen gün artıyor. Yalnız diğer alternatiflere göre daha yeni oldukları için haklarında deneyim bulmak biraz zor. Fiyatları da kaliteli içerikleri nedeniyle biraz daha pahalı. O nedenle bu tarz ürünleri deneme şansım oldukça hemen paylaşma isteğim daha fazla.

Aloree Ürünleri
Aloree CC Krem

Öncelikle ten makyaj ürününden başlayalım. Aloree CC Krem iki farklı boyda satışta. 13 ml ve 40 ml. 13 ml olan Aloree CC krem 79 tl. 40 ml olan Aloree CC Krem ise 181 TL. Açıkcası evet pahalı bir ürün. Ama değer mi değmez mi karar verecek olan sizsiniz.

Aloree Ürünleri
Aloree CC krem

Ürünün arkasında da yazdığı gibi EcoCert sahibi bir ürün. Bu harika bir özellik. Bu sertifikayı almak kolay değil. Gerçekten temiz ve doğal bir içeriğe sahip olmak zorundasınız. Yani ürünün içerik kısmından yana içim rahat. Kocaman bir artı. Ama parayı verirken verim alma kısmını da düşünmek lazım elbette.

Aloree Ürünleri
Aloree CC Krem

Aloree CC Krem, spf  6 içeriyor. Elbette yaz ayları için yeterli değil. Hiç yoktan iyidir deyip araya katmışlar sanırım. 🙂 CC kremlerin vaatleri belli aslında. Güneşten korumak, lekeleri bir nebze gizlemek, nemlendirmek vs. vs. Benim cildim çok kuru olduğu için ürün nem konusunda beni hiç tatmin etmedi. Buna rağmen renk dışında yapısı olarak asla yüzümde olduğu belli olmadı. Bu tarz nem olarak beni tatmin etmeyen ürünler yüzümde çok belli olur, yapay durur. Bu ürün ise renk dışında kendi cildim gibiydi. Bence karma ve yağlı ciltlerin çok seveceği, kapatıcılığı tatmin edici bir ürün. Ürün miktarını azaltıp arttırarak kapatıcılık oranını siz kolayca tayin edebilirsiniz. Kat kat sürseniz de belli olmuyor pek.

Aloree Ürünleri
Aloree CC Krem

Elimde pek belli olmuyor ama renk yüzümde çok sırıttı. Renk alternatifi yok. Tek renk ve buğday tenlere daha uygun bence. Mac de NC15 civarlarında olan ten rengimde turuncu durdu ve bütünleşmedi. Normalde koyu renk ten ürünleri kullnmayı severim. Boynum da kapalı olduğu için pek belli olmaz. Ama bu bir hayli belli oldu. İlk defa bir CC krem bu derece bütünleşmedi cildimde. Turunculuk içeren bir rengi var bence. Kalıcılık olarak ise kuru cildimde kullandığım en kalıcı ürünlerden biri kendisi.

Aloree Göz Kremi
Aloree Göz Kremi

Aloree Göz Kremi, kullandığım Aloree ürünleri arasında en sevmediğim ürün oldu.

Aloree Göz Kremi
Aloree Göz Kremi

15 ml olan bu göz kremi de bir hayli pahalı. 135 TL fiyatını bence haketmiyor. Tamam içerik temiz ve kaliteli ama benim kuru göz altlarım için çok ama çok yetersiz. Asıl vaadi şişliği almak, ışıltı kazandırmak, torbaları azaltmak, kırışıklıkları yumuşatmak ama zerre kadar nem vermeden bence bunu yapması imkansız. Işıltılı yapısı ile anlık bir ışıltı veriyor. Ferahlık vermesi de var ama nem yok. Ve bence ben de işe yaramadı.

Aloree Stick Kapatıcı
Aloree Kapatıcı

Aloree Kapatıcı ise yıldızımın uyuşmadığı bir ürün oldu. Stik formda ürünleri pek kullanamıyorum zaten.

Aloree Göz Kremi

Stik formda ürünler ile pek anlaşamıyorum zaten. Ürünü yumuşatmak, göz çevreme uygulamak benim için tam bir işkence oldu açıkcası. Kesinlikle tekrar almayı düşünmem. 

Aloree Ürünleri
Aloree Ürünleri

Rengi de bir kapatıcıdan ziyade corrector ayarında. Kapatması, nem vermesi ve tertemiz içeriği ile aslında süper bir alternatif. Ancak ben beceremedim .Ürünü yumuşatıp kullanamadım.

 

Yazımı bitirmeden önce Aloree Ürünleri ile tanışmak isteyenler için süper bir link bırakıyorum buraya. Lilakutu’dan Aloree tanışma seti almak çok çok ucuz. Aloree maske, CC krem ve temizleme suyu 20 TL bile değil. 🙂 Bu kaliteli içerikler için tanışmak için iyi bi fırsat bence.

Yazıyı nasıl buldunuz?
[Toplam: 1 Ortalama: 2]

Toplam Ziyaret: 1031 ,
Beğen & Paylaş:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdirRabia Tornacı

Yazar Hakkında

(76 yazısı var )

Ben Rabia.
Böyle bir platformda sizinle deneyimlerimi paylaşmaktan dolayı büyük mutluluk duyuyorum. Cilt bakımı, mekan paylaşımı, belki ufak geziler her türlü deneyimi sizinle paylaşmak ve bir nebze de olsa fikir verebilmek beni çok mutlu edecektir. Bilginin her türlüsünün paylaştıkça arttığına inandığım için kendi üslubumca yazarak burda sizinle buluşmayı tercih ettim.
Kendim hakkında kısaca bilgi vermem gerekirse. Karadenizliyim, deniz aşığı bir balık burcuyum.Uzun bir öğrencilik dönemim oldu. Karadeniz Teknik Üniversitesi Kimya bölümünü 2. sınıfta bırakıp, Rize Üniversitesinden Makine Resim Konstrüksiyon mezunu oldum. Makine ressamı diplomamı alıp, hiç kullanmam derken kendimi Yıldız Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliğinde buldum. Halen öğrenciyim. www.tavsiyesever.com da yazmak ise bunca istemeyerek yaptığım şeyler arasında yüzüm gülerek yaptığım nadir işlerden.
Sizinle de bir hobim sayesinde buluşmak benim için çok keyif verici. Umarım beraber güzel paylaşımlara imza atarız. Sevgiler

Web sitesi: http://www.tavsiyesever.com