Alterra Göz Altı Kremi

Alterra Göz Altı Kremi

Merhabalar

Bugün yine bir gözaltı kremiyle sizlerleyim. Daha önceki yazılarımı okuyanlar bilirler göz altı kremlerini çok denerim. Göz altı torbalanması sorunum için çok sayıda göz altı kremi denedim. Ama bu göz altı kremini sadece nemlendirme amaçlı aldım. Çünkü dedim ki “torbalanma sorununa kremlerle çare bulamayacağım anlaşılan, bari kırışıklık olmasın, nemlendirici alayım”.

goz1
Alterra Göz Altı Kremi

Alterra markası sadece Rossmann mağazalarında satılıyor ve fiyatı çok uygun. Bildiğin ucuz yani:))) Fiyatı 17,99 tl olmasından dolayı pek bir beklentim yoktu açıkçası bu kremden. Ama sıkılaştırıcı etkisi hemen hissediliyor. Hatta denemek için tüm yüzüme sürdüm ve gerçekten de sıkılaştırdı cildimi.

goz2
Alterra Göz Altı Kremi

Aslında bu krem 20 yaş civarı için daha uygunmuş. Yani alırken pek dikkat etmedim. Ama sonra arkasını okuyunca “ilk çizgilerin oluşumunu engelleyici” diye yazdığını gördüm. Nemlendirmesi iyi diyebilirim. Alman markası olması da güven duymama sebep oldu.

İçeriğine gelecek olursak ; su bazlı üzüm&beyaz çay içerikli 15 ml. İnce yapılı ve rahatsız etmeyen bir kokusu var. Nemlendirmesi de fena değil. 20 yaş civarı için daha uygun olduğunu düşünüyorum. Hyalorik asit ve pentavintinden oluşan hidro kompleksi cilt tarafından hızla emilmesini ve beslenmesini sağlıyormuş.

Doğal kozmetik ürünü olmasından dolayı ve pek dikkat etmeyerek aldım. Yani benim yaşıma uygun değildi. O yüzden tüm yüzüme sürerek kullandım.

Bir daha almam çünkü 20’li yaşlar için uygun.

 

Not: Öne çıkan görsel internetten alıntıdır.

Toplam Ziyaret: 2568 ,
Beğen & Paylaş:
Yazıyı nasıl buldunuz?
[Toplam: 19 Ortalama: 2.9]

One thought on “Alterra Göz Altı Kremi

  1. Göz altı torbalarından kurtulmak için buzluk kutularına su doldurun ister sade su doldurun ister papatya suyu ve sabah uyandıgınızda o buz kutusundan iki minik buzu çıkarın iki üç dakika az erimesini bekleyin ve göz altlarınıza sürün ben yıllardır böyle yaparım ve gecirir sanırım genetik olarak göz altı torbam var ve kremlerin torbaları gecirmede pek etkili oldugunu düşünmüyorum bu buz yöntemi çok iyi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir