Alterra Göz Altı Kremi

Alterra Göz Altı Kremi

Merhabalar

Bugün yine bir gözaltı kremiyle sizlerleyim. Daha önceki yazılarımı okuyanlar bilirler göz altı kremlerini çok denerim. Göz altı torbalanması sorunum için çok sayıda göz altı kremi denedim. Ama bu göz altı kremini sadece nemlendirme amaçlı aldım. Çünkü dedim ki “torbalanma sorununa kremlerle çare bulamayacağım anlaşılan, bari kırışıklık olmasın, nemlendirici alayım”.

goz1
Alterra Göz Altı Kremi

Alterra markası sadece Rossmann mağazalarında satılıyor ve fiyatı çok uygun. Bildiğin ucuz yani:))) Fiyatı 17,99 tl olmasından dolayı pek bir beklentim yoktu açıkçası bu kremden. Ama sıkılaştırıcı etkisi hemen hissediliyor. Hatta denemek için tüm yüzüme sürdüm ve gerçekten de sıkılaştırdı cildimi.

goz2
Alterra Göz Altı Kremi

Aslında bu krem 20 yaş civarı için daha uygunmuş. Yani alırken pek dikkat etmedim. Ama sonra arkasını okuyunca “ilk çizgilerin oluşumunu engelleyici” diye yazdığını gördüm. Nemlendirmesi iyi diyebilirim. Alman markası olması da güven duymama sebep oldu.

İçeriğine gelecek olursak ; su bazlı üzüm&beyaz çay içerikli 15 ml. İnce yapılı ve rahatsız etmeyen bir kokusu var. Nemlendirmesi de fena değil. 20 yaş civarı için daha uygun olduğunu düşünüyorum. Hyalorik asit ve pentavintinden oluşan hidro kompleksi cilt tarafından hızla emilmesini ve beslenmesini sağlıyormuş.

Doğal kozmetik ürünü olmasından dolayı ve pek dikkat etmeyerek aldım. Yani benim yaşıma uygun değildi. O yüzden tüm yüzüme sürerek kullandım.

Bir daha almam çünkü 20’li yaşlar için uygun.

 

Not: Öne çıkan görsel internetten alıntıdır.

Yazıyı nasıl buldunuz?
[Toplam: 15 Ortalama: 2.9]

Toplam Ziyaret: 2125 ,
Beğen & Paylaş:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdirKadriye Koba

Yazar Hakkında

(84 yazısı var )

Arda ve Ezgi’nin annesi, Ankara’da yaşayan bir Bursa’lı, yay burcu bir Psikolojik Danışman. Gezmeyi okumayı yeni şeyler denemeyi çok severim. Genelde pozitif, arkadaş canlısıyım. Yeni insanlar tanımaya bayılırım. Ama bu hayatta en çok anne olmayı sevdim. Çocuklarımla birlikte olmayı çok seviyorum. Onlarla çok eğleniyoruz.

İnsanların özellikle de kadınların kendilerini daha çok sevmelerine yardımcı olmak gibi kendimce bir misyonum var. Kadınların kendi değerlerinin farkında olmadıklarını ve bu yüzden mutlu olamadıklarını düşünüyorum. Kendini sevmekle başlar her şey. Önce kendini sevmelisin ki başkalarını da sevebilesin. Ve bugün kü ortamda en çok ihtiyacımız olan şeyin sevgi olduğunu düşünüyorum.

Bir ailede kadın iyiyse o ailenin diğer fertleri de iyi. Ama kadın sorun yaşıyorsa o aile sorunlu oluyor. Hele ki çocuklar üzerinde annelerinin etkileri inanılmaz. Bu yüzden önce biz kadınlar mutlu olmalı ve kendimizi sevmeliyiz ki mutluluk saçabilelim. Bu gibi düşüncelerle www.bizkimizkadiniz.blogspot.com ‘u açtım ve bir süredir burada yazıyorum.,Kadın olmak sadece zayıf olmak, güzel olmak, makyaj, moda, kozmetik gibi şeyler değil. Onlarda önemli tabi ama kişisel gelişimimiz de çok önemli.
Bundan sonra bu sayfalarda sizlerle buluşup deneyimlerimi paylaşacak olmak benim için mutluluk verici.
Sevgilerimle…….

Web sitesi: http://bizkimizkadiniz.blogspot.com.tr/