Amutiya Tree of Life Lip Gloss

Yeni tanıştığım bir marka olan Amutiya Tree of Life markasına ait biri mat biri de parlak bitişli iki lipglossdan bahsetmek istiyorum bugün. Markaya ait diğer ürünler gibi argan yağı içeriyorlar. Ayrıca mat olan gloss bir de E vitamini barındırıyor içinde.

Marka İstanbul’da kurulmuş ama İran’a taşınmışlar ve şu anda İran’ın en gözde markalarından biri, özellikle de maskarası İranlı kadınlar arasında çok popülermiş.

amutiya lip gloss
Amutiya Tree of Life Lip Gloss

Glosslardan mat olanın içinde bulunan E vitamini sayesinde dudakta kuruluk yapmayacağını düşünmüştüm ama öyle olmadı. Gerçi bütün likit rujlar bende aynı etkiyi yapıyor alıştım artık. Mat ve çok pigmentli olduğu halde hemen dudakla bütünleşip sabitleniveriyor. O nedenle düzgün sürülmezse düzeltme yapması çok zor. Tek hamlede sürüp hiç dudağa yedirme hareketi yapmazsanız daha güzel duruyor. Bir şey yenilip içildiğinde içten içten siliniyor ve tazelemek için mutlaka silip yeniden sürmek gerekiyor. Parlak olan ise harika, hayatımda en sevdiğim glosslardan olabilir. Çünkü yapış yağış değil, zaten kolay sürülüyor ve tazeleniyor ayrıca da dudağı şahane nemlendiriyor. Tabi bu da hiç kalıcı değil ama olsun, gün içinde tazeleme yapmak çok kolay zaten bu glossla..

amutiya lip gloss
Amutiya Tree of Life Lip Gloss

Parlak olanın yapısı sheer, ama rengini dudakta çok güzel belli ediyor, ayrıca içinde minik ışıltıları da var. Mat olan ise çok net bir bitişe sahip.

Sanırım glossların fiyatları 20 TL. ve 35 TL. üzerine kargo ücreti alınmıyor. Yine de en doğru bilgiyi firmanın instagram hesabından öğrenebilirsiniz.
Sevgiler..

Yazıyı nasıl buldunuz?
[Toplam: 0 Ortalama: 0]

Toplam Ziyaret: 1159 ,
Beğen & Paylaş:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdirİrem Özker

Yazar Hakkında

(102 yazısı var )

İstanbul’da yaşayan, 1 çocuk annesi, makyajı, kozmetik ürünleri, kitapları, yemeyi, içmeyi, arkadaşlarımla gezmeyi çok seven bir şehir plancısıyım..
Blogumda yazmaya ve deneyimlediğim ürünleri sizlerle paylaşmaya devam ederken, bir yandan da burada yani bloggerlarpaylasıyor.com’da sizlere yine denediğim kozmetik ve makyaj ürünlerini, gittiğim gezdiğim yerleri, belki değişik yemekleri, seyrettiğim film ve dizileri kısaca yaşadığım hayatı paylaşmaya çalışacağım. Umarım zevkle okursunuz çinkü ben zevkle yazacağım.

Web sitesi: