Amway Artistry Göz Makyajı Temizleyici..

Amway Artistry Göz Makyajı Temizleyici

Göz makyajı çıkartmak için her ne kadar misel suların da etkili olduğu söylense de ben göz makyajımı mutlaka çift fazlı bir göz makyajı temizleyici ile çıkartıyorum. Hatta ne kadar yağlı o kadar iyi benim için, peşinden bir misel su ile geçtiğim için yağ falan kalmıyor. Amway Artistry göz makyajı temizleyici de böyle oldukça yağlı gibi görünüp aslında fazla yağlı his bırakmayan bir makyaj temizleyici bence.

Amway göz makyajı temizleme suyu
Amway göz makyajı temizleyici

Mart ayında katıldığım bir blogger etkinliğinde  Amway tarafından gönderilen paketten çıkan bu göz makyajı temizleyici için orta karar diyebilirim aslında çünkü bu kadar yağlı yapıda görünmekle birlikte yine de çıkartırken biraz uğraşmama sebep oldu. Tek pamukta tam olarak temizledi ama yine de bana biraz tık fazla ovalama gerektiriyormuş gibi geldi. İçindekiler kısmı herhalde kutusunda kaldı ve kutuyu da atmış bulundum ama sitesinden gördüğüm kadarı ile koku ve renklendirici madde içermiyormuş. Bana hafif bir çiçek kokusu var gibi gelmişti üründe. Kötü bir koku değil bence.

 

Amway göz makyajı temizleme suyu
Amway göz makyajı temizleyici

Daha da ilginci yağsız formül diye tarif edilmiş olması ki evet yağlı görünmesine rağmen sanırım su bazlı bir ürün ve gözlerimde yağlı bir his bırakmadı bile. Hem çift fazlı ürün kullanayım hem de fazla yağlı his bırakmasın diyorsanız bu ürün size göre olabilir. Ama suya dayanıklı makyajı biraz zor çıkartıyor yağ bazlı olmadığı için bana göre.

Asıl eksi yönü bence normal bir göz makyajı temizleme ürününe göre aşırı pahalı olan fiyatı ki katalogda 42 TL. olduğunu görüyorum. Amway yağsız formüllü göz makyajı temizleyici daha uygun bir fiyatı belki olsaydı yeniden almayı düşünebilirdim. ama piyasada gerçekten daha uygun fiyatlı alternatifler varken yeniden almayı düşünmüyorum.
Sevgiler..

Toplam Ziyaret: 1549 ,
Beğen & Paylaş:
Yazıyı nasıl buldunuz?
[Toplam: 0 Ortalama: 0]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir