Amway Artistry Ruj..

#bloggerlarpaylasiyor1yasinda etkinliğimize sponsor olan Amway Artistry makyaj serisinden ürünler yollamıştı. Bu ürünlerin bazılarını daha önce de kullandığım için bugün hiç denemediğim bir üründen, Amway Artistry Ruj  Daring Red’den bahsetmek istiyorum.

amway artistry line
Amway Artistry Lipstick

Amway Artistry serisinin dikkat çekici derecede şık ve göz alıcı ambalajları var. Genelde ambalajlarına siyah ve altın rengi hakim.

amway ruj
Amway Artistry Lipstick

Bendeki rengi Artistry Signature Color serisinden 6 numara, 16 tane renk seçeneği olan bu seride hem nude, hem de koyuca tonlar bulunuyor ve yapıları kremsi. Dudakta hakikaten tarif edildiği gibi yağ gibi kayıyorlar.

amway ruj swatch
Amway Artistry Lipstick

Yapısı yumuşak, daha çok sheer ama oldukça pigmentli bir rengi var. Tabi kırmızı olduğu için mutlaka bir dudak kalemi ile birlikte kullanmak istiyor.  Yine de ben dikkatli sürerim taşırmam derseniz tek başına da oluyor. Rengi net bir kırmızı ama herkesin kullanabileceği bir renk bence. Dayanıklılığı çok uzun değil, 1-2 saatten sonra tazelemek istiyor.

Amway makyaj ürünlerini genel olarak buradan inceleyebilir, bilgi alabilirsiniz. 

Sevgiler..

Yazıyı nasıl buldunuz?
[Toplam: 1 Ortalama: 4]
Toplam Ziyaret: 898 ,
Beğen & Paylaş:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdirİrem Özker

Yazar Hakkında

(102 yazısı var )

İstanbul’da yaşayan, 1 çocuk annesi, makyajı, kozmetik ürünleri, kitapları, yemeyi, içmeyi, arkadaşlarımla gezmeyi çok seven bir şehir plancısıyım..
Blogumda yazmaya ve deneyimlediğim ürünleri sizlerle paylaşmaya devam ederken, bir yandan da burada yani bloggerlarpaylasıyor.com’da sizlere yine denediğim kozmetik ve makyaj ürünlerini, gittiğim gezdiğim yerleri, belki değişik yemekleri, seyrettiğim film ve dizileri kısaca yaşadığım hayatı paylaşmaya çalışacağım. Umarım zevkle okursunuz çinkü ben zevkle yazacağım.

Web sitesi: