Amway Artistry Signature Colour Ruj

Amway Artistry Signature Colour Ruj

Selamlar :))

Bu hafta sizlere tanıtmak istediğim bir ruj var Amway Artistry Signature Colour Ruj son günlerden elimden düşmüyor. Daring Red isimli kırmızı ruju incelemeye geçelim.

Amway Artistry ruj
Amway Artistry Signature Colour Ruj

Amway markasını bilmeyen yoktur. Doğrudan satış pazarlamasında dünya sıralamasında birinci olan bir marka, geniş bir ürün yelpazesi var. Bu yazının konuğu Artistry signature colour serisinden bir ruj. Yumuşak sürümü ve dudak kusurlarını gizleyen yapısıyla benim bugünlerde en sık kullandığım ruj oldu diyebilirim.

Amway Artistry  Ruj
Amway Artistry Signature Colour Ruj

Canlı rengiyle harika bir kırmızısı var bu rujun. İçerisinde bulunan E vitaminiyle dudakları nemlendiriyor, bulaşma ve akma yapmıyor. Kalıcılık olarak orta seviyede diyebilirim. Dermatologlar tarafından onaylanan ve alerji testinden geçen bu ruju herkes rahatlıkla kullanabilir. Ruj, kokusuz yani içerisinde parfüm yokmuş. Gün ışığında rengi bu şekilde. 
20160415_191936

Rujun en ilginç ve en güzel yanıysa patentli ambalajı. Özel ve amaca uygun bir tasarımı var ruj kabının. Bayanların kabusudur  kapağı kırılmış rujun çantamızın içini boyaması, artistry signature rujla bu soruna çözüm bulmuşlar kilitli kapak sayesinde rujun çantanıza bulaşması önleniyor. Ambalaj sağlamca kapanıyor ve siz istemeden de açılmıyor. Ürünün güncel fiyatı, 73.78  TL 

Sizler Amway ürünlerini kullandınız mı, tavsiyeleriniz nelerdir?

Toplam Ziyaret: 1025 ,
Beğen & Paylaş:
Yazıyı nasıl buldunuz?
[Toplam: 0 Ortalama: 0]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir