Amway BODY SERIES – Nemlendirici El ve Vücut Losyonu

Amway BODY SERIES - Nemlendirici El ve Vücut Losyonu

Mutlu haftalar, yeni bir krem arayışında olanlar varsa buyurun Amway BODY SERIES – Nemlendirici El ve Vücut Losyonunu inceleyelim

Tüm cilt tipleri için yoğun olan bu krem PH dengeliye birlikte kırışıklıkları ve ciltte ki kırışıklıklar içinde azalmaya yardımcı olabiliyor. Duştan çıktığınızda kuruyan cildiniz için i makyaj yapmadan önce temel olarak kullanabileceğiniz nem deposu olan bu krem aynı zaman da yaz mevsiminin de favorisi olacak.  UVA ve UVB ışınlarına karşı koruma sağlıyor.  Güneş korumasında da yardımcı olan krem SPF 8 düzeyinde. Hassas ciltliler için bir artı da buradan geliyor.

Amway BODY SERIES - Nemlendirici El ve Vücut Losyonu
Amway BODY SERIES – Nemlendirici El ve Vücut Losyonu

Sağlıklı yaşamın ana anahtarı olan yulaf bu kremde de karşımızda. Aynısı olmasa da bu krem de yulaf proteini içeriyor.

Amway BODY SERIES - Nemlendirici El ve Vücut Losyonu
Amway BODY SERIES – Nemlendirici El ve Vücut Losyonu

Uzun süreli kullanımlarda memnun kalanız çok yüksek bir ihtimal.  12 yılık bir kullanım süresi olan bu krem fazla abartmazsanız sizi uzun bir süre götürecektir. Amway ürünleri satan yerlerde ya da kendi internet sitesinden bulmanız mümkün.

İyi haftalar

Yazıyı nasıl buldunuz?
[Toplam: 2 Ortalama: 3]

Toplam Ziyaret: 1358 ,
Beğen & Paylaş:

Yorumlar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdirİlknur Özkan

Yazar Hakkında

(139 yazısı var )

1995 İstanbul Doğumluyum. Yıldız Teknik Üniversitesi İstatistik bölümü öğrencisiyim. Yaklaşık bir yıldır Acemi Sihirbaz isimli blogumda yazıyorum.
Dünyaya geliş amacımız olduğuna inanıyorum ve bu yolda ki en önemli aracımız kelimeler. Bu nedenle kitap okumak ya da bir şeyler karalamak benim için basit bir hobi olmaktan çıkalı çok oldu. Bir kitap sayfasının insanların hayatında değişime yol açması,onları etkilemesi ,onlara yön göstermesi benim için çok mühim. Belki şu anda bana bile çok amatör gelen yazdıklarımın, ilerde insanları etkileyecek seviyeye gelebilmesi için daha profesyonel olan kişilerle yazmak benim için bu yüzden önemli.
Konuk yazar olarak başladığım bu sitede, yazarların arasına girmek beni çok mutlu ediyor. Sizden de desteklerinizi bekliyorum :)

Web sitesi: http://acemisihirbaz.blogspot.com.tr/