Amway Göz ve Dudak Makyajı Temizleyici

Amway Göz ve Dudak Makyajı Temizleyici

Amway Göz ve Dudak Makyajı Temizleyici

Merhaba arkadaşlar, makyaj yapan her kişinin bir de makyaj temizleyicisi olmalı değil mi? O zaman Amway Göz ve Dudak Makyajı Temizleyici isimli üründen bahsedelim mi bugün? Genelde Amway ürünlerini pahalı ama başarılı bulurum. Amway Göz ve Dudak  Makyajı Temizleyici ise çok pahalı sayılmasa da  çok ucuz denemez. 40 Lira civarında ama eğer Amway’a üye olursanız elbette daha ucuza alabilirsiniz.

Amway Göz ve Dudak Makyajı Temizleyici
Amway Göz ve Dudak Makyajı Temizleyici

Amway Göz ve Dudak Makyaj Temizleyici adından da anlaşıldığı gibi hem göz makyajını temizlemek için hem de dudak makyajını temizlemek için üretilmiş. Son zamanlarda öyle rujlar çıktı ki temizlemek adeta işkence. Evet gün boyu kalıcı rujları seviyoruz ama oldukça hassas dudaklarımızda temizlemek için uğraşmak işkenceye benzer uğraşmak vermek can sıkıcı.

Amway Göz ve Dudak Makyajı Temizleyici
Amway Göz ve Dudak Makyajı Temizleyici

Ürün tahmin edebileceğiniz gibi çift fazlı. Genelde zor çıkan makyaj ürünlerini en iyi temizleyen ürünler çift fazlı ürünler oluyor. Yani yağlı yapıda olan ve kullanmadan önce iyice çalkalamamız gereken temizleyiciler bunlar. Evet makyajı temizleme konusunda iddia ettikleri kadar başarılı oluyorlar genelde. Ama bu dezavantajları olmadığı anlamına da gelmiyor. Mesela genelde bu ürünlerle sildiğiniz bölgeler yağlı olarak kalıyor. Özellikle göz çevresi yağ bezeleri çıkarma konusunda biraz dikkat isteyen ve oldukça hassas bir bölgedir. O nedenle bu tarz temizleyicileri kullandıktan hemen sonra durulamak ve o yağdan iyice arındırmak şart. Bu tarz bazı ürünler yağlı olmasına rağmen göz çevresini kurutur. Amway Göz ve Dudak Makyajı Temizleyici bu şekilde yağlı bir his bıraktı ama çok şükür ki kurutma yapmadı. Dudak makyajımı da göz makyajımı da güzelce çıkardı ama çok suya dayanıklı zorlu ürünlerde performansını çok da beğenmedim. Zaten önemli olan zorlu ürünlerde olan performansı. Kendisine muadil, daha uygun fiyatlı, hemen her yerde satışı olan, satın almak için çok uğraşmayacağız pek çok ürün bulmak mümkün. Şuradan ürüne ulaşmak mümkün.  Fiyatı ortalama 40 Lira olduğunu söylemiştim. Elbette bu fiyata çok daha büyük ve performansı yüksek ürünler bulabilirsiniz.

Toplam Ziyaret: 1262 ,
Beğen & Paylaş:
Yazıyı nasıl buldunuz?
[Toplam: 1 Ortalama: 2]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir