Amway Home SA8 Prewash Spray

Bugün sizlere Amway markasının vazgeçemediğim 2. ürününü anlatmak istiyorum. Amway home SA8 Prewash Sprey. Yani Amway SA8 yıkama öncesi sprey

Nasıl kullanıldığına gelirsek, çamaşır yıkamadan önce lekeli çamaşıra, 15 cm uzaktan lekenin üzerine sıkıyorsunuz, sonra da makinede yıkıyorsunuz. Hatta biraz bekletebilirsiniz de. Hele küçük çocuklarınız varsa lekeler çok can sıkıcı oluyor. Hala yeni bir tişörtü üzerindeki lekesi yüzünden giydiremiyorsunuz mesela:( Bu yüzden özellikle leke oluştuğu anda üzerine hemen sıkarsanız daha başarılı sonuç alabilirsiniz.

Amway Home
Amway Home

Her türlü yıkanabilir, renk atmayan kumaşta (hassas kumaşlar dışında) çok iyi sonuçlar veriyor. Özellikle yaka manşetlerinde ki kirlerde başarılı. Boyutu 400 ml.  Yaklaşık 80 gömleğin yaka ve kol manşetlerine uygulama yapmanıza yetiyor. Fİyatı 30 TL civarı ve biliyorsunuz Amway ürünlerini distribütörlerinden satın alabiliyorsunuz sadece. 

Hamarat ev hanımlarının evlerinden eksik etmek istemeyecekleri bir ürün. İşlerinizi kolaylaştıracağından eminim. Tavsiye ederim.

Toplam Ziyaret: 667 ,
Beğen & Paylaş:
Yazıyı nasıl buldunuz?
[Toplam: 3 Ortalama: 3.7]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir