Amway Home SA8 Prewash Spray

Bugün sizlere Amway markasının vazgeçemediğim 2. ürününü anlatmak istiyorum. Amway home SA8 Prewash Sprey. Yani Amway SA8 yıkama öncesi sprey

Nasıl kullanıldığına gelirsek, çamaşır yıkamadan önce lekeli çamaşıra, 15 cm uzaktan lekenin üzerine sıkıyorsunuz, sonra da makinede yıkıyorsunuz. Hatta biraz bekletebilirsiniz de. Hele küçük çocuklarınız varsa lekeler çok can sıkıcı oluyor. Hala yeni bir tişörtü üzerindeki lekesi yüzünden giydiremiyorsunuz mesela:( Bu yüzden özellikle leke oluştuğu anda üzerine hemen sıkarsanız daha başarılı sonuç alabilirsiniz.

Amway Home
Amway Home

Her türlü yıkanabilir, renk atmayan kumaşta (hassas kumaşlar dışında) çok iyi sonuçlar veriyor. Özellikle yaka manşetlerinde ki kirlerde başarılı. Boyutu 400 ml.  Yaklaşık 80 gömleğin yaka ve kol manşetlerine uygulama yapmanıza yetiyor. Fİyatı 30 TL civarı ve biliyorsunuz Amway ürünlerini distribütörlerinden satın alabiliyorsunuz sadece. 

Hamarat ev hanımlarının evlerinden eksik etmek istemeyecekleri bir ürün. İşlerinizi kolaylaştıracağından eminim. Tavsiye ederim.

Yazıyı nasıl buldunuz?
[Toplam: 2 Ortalama: 4.5]

Toplam Ziyaret: 624 ,
Beğen & Paylaş:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdirKadriye Koba

Yazar Hakkında

(84 yazısı var )

Arda ve Ezgi’nin annesi, Ankara’da yaşayan bir Bursa’lı, yay burcu bir Psikolojik Danışman. Gezmeyi okumayı yeni şeyler denemeyi çok severim. Genelde pozitif, arkadaş canlısıyım. Yeni insanlar tanımaya bayılırım. Ama bu hayatta en çok anne olmayı sevdim. Çocuklarımla birlikte olmayı çok seviyorum. Onlarla çok eğleniyoruz.

İnsanların özellikle de kadınların kendilerini daha çok sevmelerine yardımcı olmak gibi kendimce bir misyonum var. Kadınların kendi değerlerinin farkında olmadıklarını ve bu yüzden mutlu olamadıklarını düşünüyorum. Kendini sevmekle başlar her şey. Önce kendini sevmelisin ki başkalarını da sevebilesin. Ve bugün kü ortamda en çok ihtiyacımız olan şeyin sevgi olduğunu düşünüyorum.

Bir ailede kadın iyiyse o ailenin diğer fertleri de iyi. Ama kadın sorun yaşıyorsa o aile sorunlu oluyor. Hele ki çocuklar üzerinde annelerinin etkileri inanılmaz. Bu yüzden önce biz kadınlar mutlu olmalı ve kendimizi sevmeliyiz ki mutluluk saçabilelim. Bu gibi düşüncelerle www.bizkimizkadiniz.blogspot.com ‘u açtım ve bir süredir burada yazıyorum.,Kadın olmak sadece zayıf olmak, güzel olmak, makyaj, moda, kozmetik gibi şeyler değil. Onlarda önemli tabi ama kişisel gelişimimiz de çok önemli.
Bundan sonra bu sayfalarda sizlerle buluşup deneyimlerimi paylaşacak olmak benim için mutluluk verici.
Sevgilerimle…….

Web sitesi: http://bizkimizkadiniz.blogspot.com.tr/