Amway Oven Cleaner ( Fırın Temizleyicisi)

Bugün sizlere yaklaşık 5 yıldır kullandığım ve daha uzun yıllar kullanmayı düşündüğüm Amway Oven Cleaner  yani Amway Fırın Temizleyiciden bahsetmek istiyorum. Amway markasını duymayan var mı? Kaliteli ürünlerinden mutlaka 1 yada 2 sini herkes denemiştir diye düşünüyorum. Mesela benim vazgeçemediklerim var Amway ürünlerinden. Bitince hemen aldıklarımdan birisi bu fırın temizleyici.

5 yıl önce ilk kez aldığımda bir arkadaşım öve öve bitirememişti. Bende onun tavsiyesiyle aldım. Resimde görmüş olduğunuz fırça yardımıyla kullanmak istediğiniz yüzeye sürüp biraz bekletiyorsunuz. Asla cildinizle temas ettirmiyorsunuz çünkü çok güçlü. Hatta eldivenle kullanımını tavsiye ediyorlar. Daha sonra yüzeyi siliyorsunuz. En inatçı lekeler bile çıkıyor. Sadece fırınınızda değil ocağınızda da kullanabiliyorsunuz. Öyle bir ürün ki uzun zamandır çıkartamadığınız lekelerde bile etkili.

Amway  distiribütörü bir arkadaşımdan 23 TL ‘ye satın almıştım. Fiyat-kalite karşılaştırması yaptığımızda kesinlikle fiyatını sonuna kadar hak eden bir ürün. Her evde olması gereken ürünlerden olduğunu düşünüyorum ve tavsiye ediyorum.

Yazıyı nasıl buldunuz?
[Toplam: 2 Ortalama: 3]

Toplam Ziyaret: 684 ,
Beğen & Paylaş:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdirKadriye Koba

Yazar Hakkında

(84 yazısı var )

Arda ve Ezgi’nin annesi, Ankara’da yaşayan bir Bursa’lı, yay burcu bir Psikolojik Danışman. Gezmeyi okumayı yeni şeyler denemeyi çok severim. Genelde pozitif, arkadaş canlısıyım. Yeni insanlar tanımaya bayılırım. Ama bu hayatta en çok anne olmayı sevdim. Çocuklarımla birlikte olmayı çok seviyorum. Onlarla çok eğleniyoruz.

İnsanların özellikle de kadınların kendilerini daha çok sevmelerine yardımcı olmak gibi kendimce bir misyonum var. Kadınların kendi değerlerinin farkında olmadıklarını ve bu yüzden mutlu olamadıklarını düşünüyorum. Kendini sevmekle başlar her şey. Önce kendini sevmelisin ki başkalarını da sevebilesin. Ve bugün kü ortamda en çok ihtiyacımız olan şeyin sevgi olduğunu düşünüyorum.

Bir ailede kadın iyiyse o ailenin diğer fertleri de iyi. Ama kadın sorun yaşıyorsa o aile sorunlu oluyor. Hele ki çocuklar üzerinde annelerinin etkileri inanılmaz. Bu yüzden önce biz kadınlar mutlu olmalı ve kendimizi sevmeliyiz ki mutluluk saçabilelim. Bu gibi düşüncelerle www.bizkimizkadiniz.blogspot.com ‘u açtım ve bir süredir burada yazıyorum.,Kadın olmak sadece zayıf olmak, güzel olmak, makyaj, moda, kozmetik gibi şeyler değil. Onlarda önemli tabi ama kişisel gelişimimiz de çok önemli.
Bundan sonra bu sayfalarda sizlerle buluşup deneyimlerimi paylaşacak olmak benim için mutluluk verici.
Sevgilerimle…….

Web sitesi: http://bizkimizkadiniz.blogspot.com.tr/