Amway Oven Cleaner ( Fırın Temizleyicisi)

Bugün sizlere yaklaşık 5 yıldır kullandığım ve daha uzun yıllar kullanmayı düşündüğüm Amway Oven Cleaner  yani Amway Fırın Temizleyiciden bahsetmek istiyorum. Amway markasını duymayan var mı? Kaliteli ürünlerinden mutlaka 1 yada 2 sini herkes denemiştir diye düşünüyorum. Mesela benim vazgeçemediklerim var Amway ürünlerinden. Bitince hemen aldıklarımdan birisi bu fırın temizleyici.

5 yıl önce ilk kez aldığımda bir arkadaşım öve öve bitirememişti. Bende onun tavsiyesiyle aldım. Resimde görmüş olduğunuz fırça yardımıyla kullanmak istediğiniz yüzeye sürüp biraz bekletiyorsunuz. Asla cildinizle temas ettirmiyorsunuz çünkü çok güçlü. Hatta eldivenle kullanımını tavsiye ediyorlar. Daha sonra yüzeyi siliyorsunuz. En inatçı lekeler bile çıkıyor. Sadece fırınınızda değil ocağınızda da kullanabiliyorsunuz. Öyle bir ürün ki uzun zamandır çıkartamadığınız lekelerde bile etkili.

Amway  distiribütörü bir arkadaşımdan 23 TL ‘ye satın almıştım. Fiyat-kalite karşılaştırması yaptığımızda kesinlikle fiyatını sonuna kadar hak eden bir ürün. Her evde olması gereken ürünlerden olduğunu düşünüyorum ve tavsiye ediyorum.

Toplam Ziyaret: 714 ,
Beğen & Paylaş:
Yazıyı nasıl buldunuz?
[Toplam: 2 Ortalama: 3]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir