Anatomicals Yüz Maskesi

Dikkat bu yazı yüksek oranda kalorisiz endorfin içerir 🙂 

Yüzümüze birçok markanın, farklı maskelerini deniyoruz. Ama benim bir maskem var ki hem yüzüm hem ruhuma mutluluk kaynağı.

Çikolata sevmeyen hiçbir kadın tanımıyorum. Dünyanın en güzel mutluluk kaynağı. Bir çikolata ile mutluluk hormonu endorfin yükseliyor. Bunu yüzümüz de denesek nasıl olur?

Anatomicals Çikolatalı Rahatlatıcı Yüz Maskesi

ANATOMİCALS-YÜZ-MASKESİ
Anatomicals Yüz Maskesi

Bu yüz maskesi içeriği ve verdiği etkiden önce, paketi açtığınızda o çıkan çikolata kokusu muhteşem. İtiraf ediyorum yüzüme sürdüğümde yememek için kendimi zor tuttum.

Anatomicals Çikolatalı Rahatlatıcı Yüz Maskesi Cilde Nasıl Bir Etkisi Var?

Yatıştırıcı ve nemlendirici bir maske Anatomicals Çikolatalı Rahatlatıcı Yüz Maskesi isminden de anlaşıldığı gibi. Kremsi bir yapıda. Cildi germiyor sürdükten sonra.

Cildime uygulama şeklim;

Hafifçe içme suyu ile cildimi ıslatıyorum. Çok fazla değil az bir miktar su kullanıyorum. Sonrasında cildime Anatomicals Çikolatalı Rahatlatıcı Yüz Maskesi ‘ni sürüyorum. Kokusuyla zaten önce ruhum dinleniyor.

10-15 Dakika bekleme süresi var. Ben 10 dakika yüzümde bekletiyorum. Sonrasında gene içme suyu ile cildimden arındırıyorum. Cildim nemlenmiş, kızarıklığı daha azalmış bir görüntü var ayna karşısında.

ANATOMİCALS-YÜZ-MASKESİ-İÇERİK
Anatomicals Yüz Maskesi

Bir paket tek kullanım için deniliyor ancak, ben 2 kez kullanıyorum. Kalan kısmı buzdolabına kaldırıyorum, 1 hafta aradan sonra yeniden kullanıyorum.

Anatomicals Çikolatalı Rahatlatıcı Yüz Maskesi Bilstore ve Douglas mağazalarında satılıyor. Fiyatı 9,90 TL

Eğer sizlerde çikolata kokusunu cildinizde hissederek bir maske deneyimi yaşamak istiyorsanız Anatomicals Çikolatalı Rahatlatıcı Yüz Maskesi ‘ne bir şans verebilirsiniz.

 

“Bu sitede yayınlanan ürün ve hizmet deneyimleri ile ilgili verilen bilgiler, yazarlarımızın kişisel deneyim ve görüşlerini yansıtmaktadır. Kişilerin cilt tipleri ve fiziksel özellikleri birbirinden farklı olduğu için, ürünler her kişide farklı sonuçlara neden olabilir. Ürün içeriğindeki her hangi bir maddeye karşı alerjiniz varsa ya da olabileceğini düşünüyorsanız, kullanmadan önce lütfen,  eczacınıza ya da doktorunuza danışın. Oluşabilecek memnuniyetsizliklerden dolayı sitemiz ve yazarlarımız sorumlu değildir. ”

Yazıyı nasıl buldunuz?
[Toplam: 0 Ortalama: 0]

Toplam Ziyaret: 843 ,
Beğen & Paylaş:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdirSevda Göksel

Yazar Hakkında

(31 yazısı var )

Merhaba,

Ben Sevda. Atopik, dermatit suya bile alerjisi olan hassas ciltli bir bayanım. Saç bakımı denilince gözlerinde yıldızlar beliren, evimde 2 melek kediciğim (zilli ve pörtlek) ile yaşıyorum. Bir bloğum var http://sevdaninzillisi.blogspot.com.tr/ Aslında blogumu açma nedenim, benim gibi hassas ciltlere sahip kişilere önerilen bir ürünün cildimde yaptığı reaksiyondan sonra tedavi sürecimde karar verdim. Her zaman yazdıklarımda tek bir şeyi öneririm. Ben kullandım, ancak sizin cildinizde benim gibi hassassa lütfen iyice okuyun, alerjiniz varsa eğer ona göre alıp almayacağınıza karar verin. Bu platfomda, denediğim ürünler, sevdiklerim,sevmediklerim, belki aralarda gezdiğim sevdiğim yerleri sizlere dilim döndüğünce anlatmaya çalışacağım. Böyle kocaman bir ailenin arasında yer almaktan çok mutluyum.

Web sitesi: