Anew Dudak Görünümünü Düzgünleştirici Balm-Luminous Berry

Merhaba, bugün sizlere geçen ay avon kataloğundan aldığım ve aldığım günden bu yana elimden düşürmediğim bir üründen bahsedeceğim. Anew Dudak Görünümünü Düzgünleştirici Balm-Luminous Berry

Avonun Anew serisini herkes biliyordur. Biraz daha yaşlanma karşıtı ürünleri olan bu serinin geniş skalalı makyaj ürünleri de var. Daha önce bu serinin rimelini ve 2’li göz farından kullanmıştım ve çok memnun kalmıştım. Bunun üzerine bu ayda dudak görünümünü düzgünleştirici balmından denemek istedim. Ürünün luminous berry ve luminous rose olmak üzere 2 rengi mevcut. Katalogta Luminous berry diğer renge göre biraz daha koyu pembemsi bir alt tonlu renk olarak görünüyordu. İşte katalogtan ürün almanın en büyük dezavantajı renk tonlarında fark olabiliyor olması. Ürün kataloğa göre oldukça açık renkte geldi. Dudaktaki görünümüyle katalogtaki görünümü çok farklı. Fakat ürünün rengini ben çok sevdim. Tam günlük makyajlar için ideal bir renk.

20160926_180359
Anew Dudak Görünümünü Düzgünleştirici Balm-Luminous Berry

Gelelim vaadettiği en büyük özelliğe ,dudak görünümünü düzgünleştiriyor mu sorusuna. Benim dudaklarımda herhangi bir sorun olmadığı için ben bu etkisi görmedim. Yanlız hafif bir nemlendirme veriyor.

Anew Dudak Görünümünü Düzgünleştirici Balm-Luminous Berry
Anew Dudak Görünümünü Düzgünleştirici Balm-Luminous Berry

Ürünün ambalajı fırçalı olduğundan dolayı sürümü çok kolay. Ambalajını döndürmeli çevire çevire istediğiniz kadar ürünün fırçasına gelmesini sağlıyorsunuz. Bu ürün balmdan ziyade daha çok fırçalı ruj gibi. Yarı mat diyebiliriz, dudakta çok güzel ve doğal duruyor. Ürünün bence tek kötü yanı kalıcı değil, çabuk gidiyor. Ve gün içinde mutlaka tazelemeniz gerekiyor. Dediğim gibi ben bu ürünü çok sevdim. Bu aralar bu ürün her makyajımda benimle. Katalogtaki indirimsiz fiyatı 29.90 tl olan bu ürünü çoğu zaman indirime giriyor. Eğer fırçalı, doğal renk gloss tarzı ürünleri seviyorsanız bu ürüne şans verebilirsiniz. ( Ayrıca glosslar kadar sıvı değil.)

Yeni bir yazıda görüşmek üzere. Sevgiler…

Toplam Ziyaret: 1018 ,
Beğen & Paylaş:
Yazıyı nasıl buldunuz?
[Toplam: 4 Ortalama: 1.5]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir