Anne – Çocuk Festivali Başlıyor

Merhaba anneler ve babalar

Okullar kapanmak üzere. Sizde hafta sonu çocuğunuzla çocuk olup, anne çocuk festivaline gitmek ister misiniz?

Ben oğlumla etkinlik yapmaktan büyük zevk alan bir anneyim ve hafta sonları neler yapabileceğimizi sürekli planlamaya çalışıyorum. Oğlum Berke ile yaptığımız gezilerde bende onun kadar eğleniyorum.

Takip ettiğim bir kaç site arasında Anne Çocuk festivali Başlıyor tanıtımını gördüm ve hemen gitmek için plan yapmaya başladım.

Anne Çocuk Festivali
Anne Çocuk Festivali

Üç gün boyunca devam edecek festival İstanbul Anadolu yakası Fenerbahçe Parkı’nın içinde bulunan Romantik Cafe’de 17 Haziranda başlıyor ve üç gün boyunca doyasıya eğlence vaat ediyor.

Festivalde, balon show, şişme oyun alanı, tiyatro gösterisi, pamuk şeker (ben hala çok severim), canlı müzik ve sürpriz hediyeler olacakmış.

Ayrıca başka bir  güzellikte, Anadolu yakasında bulunan tüm ana okul ve ilköğretim okullarına ücretsiz giriş bileti ve davetiyeler dağıtılacakmış.

Bizlerde unutulmadık tabi, çocuklarımız eğlenirken biz yetişkinler için değişik alışveriş stantları kurulacakmış.

Bu etkinlikte 0-14 yaş çocuklar ücretsiz olup yetişkinler için 25 TL ödeyerek giriş yapabiliyormuşuz.

Siz de benim gibi değişik etkinliklerde çocuğunuzla birlikte iyi vakit geçirmek isterseniz, bu etkinliği bir incelemenizi öneririm. Hem kaçırırım diye düşünmemeniz için üç gün boyunca geçerli olan etkinliğe belki uğramayı düşünürsünüz.

Hadi gidelim:))) Ben 18 haziranda nasipse oradayım. Sizi de beklerim.

Biletler Biletix‘te

Detaylar için tık  tık an

Yazıyı nasıl buldunuz?
[Toplam: 0 Ortalama: 0]
Toplam Ziyaret: 284 ,
Beğen & Paylaş:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdirŞafak Karadeniz Kilimcigöldelioğlu

Yazar Hakkında

(115 yazısı var )

Eskiden bankacı, şimdi ev hanımı. Hüsnü ve Fikriye’nin kızı, Kemal ve Elif Miray’ın ablası, Ege ve Efe Deniz’in annesi Alp Tolga’nın eşiyim ben.
Başıma ne gelirse gelsin , savaşmaktan asla vazgeçmem. Tam bir kova kadınıyım ama iyi niyetim beni üzdükleri an biter.Dışarıdan bakıldığında çok sakin ve sessiz olarak görülsem de görüntü sizi aldatmasın. Bir noktaya kadar sabreden, sonrasında tüm gemileri yakıp yeniden başlayacak kadar cesur biriyim.
41 yaşındayım, 41 kere maşallah demeyi unutmayın :)
Doğduğumdan beri BeşiktAŞKlıyım.
Küçüklükten beri günlük tutardım. Yine günlük tutuyorum ama internette :) Oğullarıma anılarımı bırakmak için kurduğum www.safagindunyasi.com blogunu yönetmekten ve orada paylaşımlar yapmaktan çok hoşlanıyorum. Ölene kadar da sürdürmek istiyorum.
Bu sitede sizinle olmak hep hayalini kurduğum şeylerden biriydi. Hayallere kavuşmak kimi mutlu etmez ki. Sizler tarafından beğenilip sevilen bir site olmayı başardığımız günün gelmesini iple çekiyorum.
Sevgilerimle
Şafak

Web sitesi: http://www.safagindunyasi.com