Antebella Kahvaltılık Badem Ezmesi

Antebella Kahvaltılık Badem Ezmesi

Herkese merhaba 🙂

Bugün sizlere tatlı bir şeyden bahsetmek istedim. Öncelikle badem ve badem ezmesi sevenler burada mı 🙂 Buradaysanız sıkı durun sizi süper bir şey ile tanıştıracağım. Antebella Kahvaltılık Badem Ezmesi 🙂 Kahvaltılık dediklerine bakmayın günün her saati gider bu 🙂

Bildiğimiz badem ezmesi gibi katı ve küçük parçalı bir kıvamı yok. Daha sulu bir kıvamda ve taneler biraz daha iri iri. Kullanmadan önce güzelce kaşıkla karıştırmak gerekiyor çünkü yağı üst kısımda kaldığı için karıştırmadan yenirse bir anlamı olmaz.

Lezzetini söylemeye gerek yok diyorum. Bir badem sever olarak ben bayıldım 🙂

Gramaj olarak net 320 gram ve 17 tl gibi bir fiyata marketten aldım. İçindekiler kavrulmuş yerli badem %83, şeker, soya lesitini. İçeriğinde, Sentetik kimyasal renklendirici ve aroma yokmuş. Trans yağ ve Harici Bitkisel yağ olmadığı da belirtilmiş.

Üretim yeri ise Gaziantep yani tam bir Türk Malı. Ben abone olacağım gibi çünkü firmanın daha neleri neleri var 😉

Haftaya yine sizlerle farklı bir ürün paylaşacağım. Takipte Kalın Görüşmek üzere 🙂

Yazıyı nasıl buldunuz?
[Toplam: 1 Ortalama: 5]

Toplam Ziyaret: 188 ,
Beğen & Paylaş:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdirEbru Geçer

Yazar Hakkında

(111 yazısı var )

evre ve hayvan dostu, duygusal bir balık burcu, yetenekli, kozmetik ürünlerine meraklı, biraz hayalperest ve çocukları çok seven bir eğitimci olan ben, bir kaç sene önce blog dünyasına www.locosmetico.blogspot.com bloğum ile adım attım.

Blogger dünyasını zevkle takip ediyorsanız, “Yeni çıkan ürünler acaba neler?” diye internette araştırma yapıyorsanız mutlaka benim bloğuma da bir kere bile olsa uğraşmışsınızdır. Bir yandan kendi blogumu yazmaya devam ederken diğer yandan da sizlerle www.bloggerlarpaylasiyor.com üzerinde buluşacağız. Yeni çıkan ürünler, sık kullandıklarım, kozmetik ürünlerinin artıları, eksileri ve daha bir çok şey paylaşacağım konular arasında yer alıyor. Bu sürükleyici kozmetik macerasına hazırsanız sayfamıza mutlaka bekleriz sizleri.

Web sitesi: http://locosmetico.blogspot.com.tr/