Arçelik Gusto Çay Makinesi

Arçelik Gusto Çay Makinesi

Merhabalar

Uzun zamandır severek kullandığım çay makinemden bahsetmek istiyorum sizlere. Arçelik Gusto Çay Makinesi. Biz ailecek çay sever olduğumuzdan uzun bir zaman çay makinesinde yapılan çayın güzel olmadığını düşündük ve almadık. Özellikle plastik olanlarda sanki bir koku hissediliyordu. Belki de bize öyle geliyordu:)

gusto
Arçelik Gusto Çay Makinesi

Sonra çay makinesi almaya karar verdiğimizde plastik olmasın dedik ve çelik olanlar arasında seçim yapmaya karar verdik. Arçelik Gusto ile yapılan bir çayı denedikten sonra almaya karar verdik. Bu makinenin ne artıları var bence size onları anlatayım. Çayı klasik çelik çaydanlıklarda demlenmiş seviyorsanız eğer tadı aynı oluyor, mesela birinci artısı bu bence.

İkinci olarak artısı çayı hep sıcak tutması. Diğer çay makineleri kullanılmadığında suyu hemen soğuturken bu makine bunu yapmıyor. Sonra ne çok büyük ne de çok küçük. Ayrıca kettle kullanmanıza gerek kalmıyor .

çay
Arçelik Gusto Çay Makinesi

Afiyet olsun:)

Parlak metal olanlarda var ama ben inoks olanını tecih ettim. Fiyatı yaklaşık 140-150 civarında ki bende 4 yıl önce aynı fiyata almıştım. Ben internetten almıştım daha uygun bulmuştum.

Sonuç olarak tavsiye olunur:)

Yazıyı nasıl buldunuz?
[Toplam: 3 Ortalama: 3.7]

Toplam Ziyaret: 2336 ,
Beğen & Paylaş:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdirKadriye Koba

Yazar Hakkında

(84 yazısı var )

Arda ve Ezgi’nin annesi, Ankara’da yaşayan bir Bursa’lı, yay burcu bir Psikolojik Danışman. Gezmeyi okumayı yeni şeyler denemeyi çok severim. Genelde pozitif, arkadaş canlısıyım. Yeni insanlar tanımaya bayılırım. Ama bu hayatta en çok anne olmayı sevdim. Çocuklarımla birlikte olmayı çok seviyorum. Onlarla çok eğleniyoruz.

İnsanların özellikle de kadınların kendilerini daha çok sevmelerine yardımcı olmak gibi kendimce bir misyonum var. Kadınların kendi değerlerinin farkında olmadıklarını ve bu yüzden mutlu olamadıklarını düşünüyorum. Kendini sevmekle başlar her şey. Önce kendini sevmelisin ki başkalarını da sevebilesin. Ve bugün kü ortamda en çok ihtiyacımız olan şeyin sevgi olduğunu düşünüyorum.

Bir ailede kadın iyiyse o ailenin diğer fertleri de iyi. Ama kadın sorun yaşıyorsa o aile sorunlu oluyor. Hele ki çocuklar üzerinde annelerinin etkileri inanılmaz. Bu yüzden önce biz kadınlar mutlu olmalı ve kendimizi sevmeliyiz ki mutluluk saçabilelim. Bu gibi düşüncelerle www.bizkimizkadiniz.blogspot.com ‘u açtım ve bir süredir burada yazıyorum.,Kadın olmak sadece zayıf olmak, güzel olmak, makyaj, moda, kozmetik gibi şeyler değil. Onlarda önemli tabi ama kişisel gelişimimiz de çok önemli.
Bundan sonra bu sayfalarda sizlerle buluşup deneyimlerimi paylaşacak olmak benim için mutluluk verici.
Sevgilerimle…….

Web sitesi: http://bizkimizkadiniz.blogspot.com.tr/