Arçelik Gusto Çay Makinesi

Arçelik Gusto Çay Makinesi

Merhabalar

Uzun zamandır severek kullandığım çay makinemden bahsetmek istiyorum sizlere. Arçelik Gusto Çay Makinesi. Biz ailecek çay sever olduğumuzdan uzun bir zaman çay makinesinde yapılan çayın güzel olmadığını düşündük ve almadık. Özellikle plastik olanlarda sanki bir koku hissediliyordu. Belki de bize öyle geliyordu:)

gusto
Arçelik Gusto Çay Makinesi

Sonra çay makinesi almaya karar verdiğimizde plastik olmasın dedik ve çelik olanlar arasında seçim yapmaya karar verdik. Arçelik Gusto ile yapılan bir çayı denedikten sonra almaya karar verdik. Bu makinenin ne artıları var bence size onları anlatayım. Çayı klasik çelik çaydanlıklarda demlenmiş seviyorsanız eğer tadı aynı oluyor, mesela birinci artısı bu bence.

İkinci olarak artısı çayı hep sıcak tutması. Diğer çay makineleri kullanılmadığında suyu hemen soğuturken bu makine bunu yapmıyor. Sonra ne çok büyük ne de çok küçük. Ayrıca kettle kullanmanıza gerek kalmıyor .

çay
Arçelik Gusto Çay Makinesi

Afiyet olsun:)

Parlak metal olanlarda var ama ben inoks olanını tecih ettim. Fiyatı yaklaşık 140-150 civarında ki bende 4 yıl önce aynı fiyata almıştım. Ben internetten almıştım daha uygun bulmuştum.

Sonuç olarak tavsiye olunur:)

Toplam Ziyaret: 2466 ,
Beğen & Paylaş:
Yazıyı nasıl buldunuz?
[Toplam: 4 Ortalama: 3]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir