Ardell Touch Of Color Saç Rimeli

Herkese merhaba:) Bugün sizlere son zamanlarda kullandığım Ardel saç rimelinden bahsetmek istiyorum. Aslında rimel dediğime bakmayın tarak tarzı bir boya bu aslında.

Saçımızdaki beyazlar azsa veya tamamını boyatmak istemiyorsak bu saç rimelleri anlık kurtarıcımız oluyor.

Ardell marka bu saç rimelleri de bir kaç renk çeşidi ile bize seçenek sunuyor. Fotoğraftaki gibi ucu ince taraf gibi bir şekilde.

Alttan çevirerek ürünü çıkartıyorsunuz. İlk kullanım için bayağı bir çevirmek gerekiyor. Boya uç kısımda görününce diplerinize yerleştirip tarakla tarar gibi boyayı saçınıza sürüyorsunuz. Birkaç dakikada kuruyor.

Ben koyu kahverengi rengini aldım. Saçım koyu kestane. Çok güzel rengi dengelendi. Azıcık sürmek bile benim beyazımı kapattı zaten yoğun bir beyazım da yok.

Ardell-Touch-Of-Color-Sac-rimeli
Ardell Touch Of Color Saç Rimeli

Ardell bir Amerikan markası.  Özellikle takma kirpikleri ile ünlü. Saç rimeli 24 TL civarında satılıyor kozmetik marketlerde. Ardell marka satan tüm noktalardan bu ürüne ulaşabilirsiniz. 

Haftaya yine sizlerle farklı bir konuyu paylaşacağım.

Görüşmek üzere 🙂 Takipte kalın 🙂

Yazıyı nasıl buldunuz?
[Toplam: 0 Ortalama: 0]

Toplam Ziyaret: 652 ,
Beğen & Paylaş:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdirEbru Geçer

Yazar Hakkında

(111 yazısı var )

evre ve hayvan dostu, duygusal bir balık burcu, yetenekli, kozmetik ürünlerine meraklı, biraz hayalperest ve çocukları çok seven bir eğitimci olan ben, bir kaç sene önce blog dünyasına www.locosmetico.blogspot.com bloğum ile adım attım.

Blogger dünyasını zevkle takip ediyorsanız, “Yeni çıkan ürünler acaba neler?” diye internette araştırma yapıyorsanız mutlaka benim bloğuma da bir kere bile olsa uğraşmışsınızdır. Bir yandan kendi blogumu yazmaya devam ederken diğer yandan da sizlerle www.bloggerlarpaylasiyor.com üzerinde buluşacağız. Yeni çıkan ürünler, sık kullandıklarım, kozmetik ürünlerinin artıları, eksileri ve daha bir çok şey paylaşacağım konular arasında yer alıyor. Bu sürükleyici kozmetik macerasına hazırsanız sayfamıza mutlaka bekleriz sizleri.

Web sitesi: http://locosmetico.blogspot.com.tr/