Argan Cure Manikür Pedikür Seti

Argan Cure Manikür Pedikür Seti

Selamlar :))

İlk baharın gelişi derken yavaş yavaş yaz mevsimine doğru geçiyoruz. Mevsimin değişmesiyle bende bir çok kişi gibi el ve ayak bakımına özen göstermeye başladım. Argan Cure markasının el ve ayak manikür pedikür setini anlatacağım bu yazıda.

Argan Cure Manikür Pedikür Seti
Argan Cure Manikür Pedikür Seti

Tırnaklarımızın yapısı keratin denen maddeden oluşmaktadır. Argan cure setinin içerisinde de keratin, parafin ve argan yağı bulunuyor. Keratin tırnakları güçlendirir ve besler, parafin yoğun nem vermesiyle bakım yapar ve  argan yağı cilde besler. Evde manikür ve pedikür işlemlerini kendiniz yapmak isterseniz yada bir güzellik merkezine gidecek vaktiniz yoksa bu ürünler tam size göre.

Argan Cure Manikür Pedikür Seti
Argan Cure Manikür Pedikür Seti

İçerisinde ikişer adet eldiven ve patik, havlu, tırnak itme çubuğu ve törpü bulunan bu seti kullanım çok pratik.
Tırnaklarımızda varsa eğer ojeyi sildikten sonra, ölü dip etlerini çubuk yardımıyla itiyoruz ve tırnaklarımızı törpüleyerek şekil veriyoruz. Sonrasında el ve ayaklarımıza içerisinde özel karışım bulunan eldiven patiği geçirip bekliyoruz. Bekleme süresi tamamen sizin vaktinizle alakalı, ben yarım saat falan bekliyorum. Eldiven ve patiği çıkardıktan sonra cilt üzerinde kalan kremi masaj yaparak yediriyorum ve tırnaklarım oje sürmeye hazır.
Evinizde susuz manikür ve pedikür keyfi için argan cure ürünlerini tercih edebilirsiniz.

Toplam Ziyaret: 1318 ,
Beğen & Paylaş:
Yazıyı nasıl buldunuz?
[Toplam: 4 Ortalama: 2.3]

2 thoughts on “Argan Cure Manikür Pedikür Seti

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir