Arifoğlu Cajun Baharatını Yemeklerinizde Denediniz mi?

Herkese merhaba 🙂 Önümüz malum bayram böyle olunca bir süre önce keşfettim Arifoğlu Baharat Cajun Baharatından size bahsetmek istedim. Bazı restaurantlarda Cajun finger ya da cajunlu bir şeylere denk gelmişsinizdir. Denk gelmediyseniz de benim yazımı okuyun bence 🙂

Cajun baharatını ben özellikle patates kızartmasında kullanmayı çok seviyorum. Kızarma dedim ama aslında tavada yapmıyorum. Tefal actifry elim ayağım diyebilirim. Patatesleri Actifry a koyup üzerine ölçeği ile yağ gezdirdikten sonra üzerine Arifoğlu Cajun baharatından birazcık serpiyorum. İsteğe bağlı miktarı siz değiştirebilirsiniz. Piştikten sonra dışarıda soslu patates diye satılan patates kızartmasının aynısı hatta daha da lezzetlisi oluyor diyebilirim.

image

Tavuk yemeklerimin de vazgeçilmezi oldu cajun baharatı. İster ızgara ister sulu pişireyim mutlaka bu baharattan birazcık ekliyorum. Lezzetini gerçekten çok sevdiğimi söyleyebilirim. Bence deneyin 🙂

Haftaya yine sizlerle farklı bir ürünle buluşacağım. Şimdiden iyi bayramlar dilerim. Takipte Kalın Görüşmek Üzere 🙂

Yazıyı nasıl buldunuz?
[Toplam: 0 Ortalama: 0]

Toplam Ziyaret: 419 ,
Beğen & Paylaş:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdirEbru Geçer

Yazar Hakkında

(111 yazısı var )

evre ve hayvan dostu, duygusal bir balık burcu, yetenekli, kozmetik ürünlerine meraklı, biraz hayalperest ve çocukları çok seven bir eğitimci olan ben, bir kaç sene önce blog dünyasına www.locosmetico.blogspot.com bloğum ile adım attım.

Blogger dünyasını zevkle takip ediyorsanız, “Yeni çıkan ürünler acaba neler?” diye internette araştırma yapıyorsanız mutlaka benim bloğuma da bir kere bile olsa uğraşmışsınızdır. Bir yandan kendi blogumu yazmaya devam ederken diğer yandan da sizlerle www.bloggerlarpaylasiyor.com üzerinde buluşacağız. Yeni çıkan ürünler, sık kullandıklarım, kozmetik ürünlerinin artıları, eksileri ve daha bir çok şey paylaşacağım konular arasında yer alıyor. Bu sürükleyici kozmetik macerasına hazırsanız sayfamıza mutlaka bekleriz sizleri.

Web sitesi: http://locosmetico.blogspot.com.tr/