Arkadaşa En Özel Hediye Alternatifi

Merhaba arkadaşlar,

Bu hafta sizlerle çok içime sinerek satın aldığım bir ürün hakkında konuşmak istiyorum. O kadar sevdim ki en yakın arkadaşıma özel ve anlamlı bir hediye ararkan neden bu olmasın dedim. Nedir mi? Mutlu anlar ajandası…

Mutlu Anlar Ajandası
Mutlu Anlar Ajandası

Peki nedir Mutlu Anlar Ajandası? Ben kendisini beş yıllık ajanda olarak tanıdım. Evet evet yanlış duymadınız. Aynı ajandayı beş sene kullanmak mümkün.

Mutlu Anlar Ajandası
Mutlu Anlar Ajandası

Gördüğünüz gibi her sayfa yani her tarih beş farklı yıla ayrılmış. Böylece her yılın her gününe ufak o günü hatırlatan notlar bırakmak mümkün. Böyle ufak notlar bırakmak ne hoş. Uzun uzun yazmadan ama o günleri hatırlatan ufak notlar.

Mutlu Anlar Ajandası
Mutlu Anlar Ajandası

5 yıl, 365 gün, 18265 mutlu gün… Sizce de çok özel ve anlamlı bir hediye değil mi? Beş sene sonra bu deftere yazarken eski anıları okumak ne kadar da anlamlı, ne kadar da duygusal… Yaşadığımız mutlu anları yazmak, mutlu bir hayat sürmemize yardımcı oluyormuş. Bence siz de bu defterden bir tane edinin. Ben D&R sitesinden satın aldım. Fiyatı 25 TL’dı. Şimdi indirim de sanırım. 

Yazıyı nasıl buldunuz?
[Toplam: 0 Ortalama: 0]

Toplam Ziyaret: 1552 ,
Beğen & Paylaş:

Yorumlar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdirRabia Tornacı

Yazar Hakkında

(76 yazısı var )

Ben Rabia.
Böyle bir platformda sizinle deneyimlerimi paylaşmaktan dolayı büyük mutluluk duyuyorum. Cilt bakımı, mekan paylaşımı, belki ufak geziler her türlü deneyimi sizinle paylaşmak ve bir nebze de olsa fikir verebilmek beni çok mutlu edecektir. Bilginin her türlüsünün paylaştıkça arttığına inandığım için kendi üslubumca yazarak burda sizinle buluşmayı tercih ettim.
Kendim hakkında kısaca bilgi vermem gerekirse. Karadenizliyim, deniz aşığı bir balık burcuyum.Uzun bir öğrencilik dönemim oldu. Karadeniz Teknik Üniversitesi Kimya bölümünü 2. sınıfta bırakıp, Rize Üniversitesinden Makine Resim Konstrüksiyon mezunu oldum. Makine ressamı diplomamı alıp, hiç kullanmam derken kendimi Yıldız Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliğinde buldum. Halen öğrenciyim. www.tavsiyesever.com da yazmak ise bunca istemeyerek yaptığım şeyler arasında yüzüm gülerek yaptığım nadir işlerden.
Sizinle de bir hobim sayesinde buluşmak benim için çok keyif verici. Umarım beraber güzel paylaşımlara imza atarız. Sevgiler

Web sitesi: http://www.tavsiyesever.com