Arko Nem Canlandırıcı Duşta Vücut Kremi

Arko Nem Canlandırıcı Duşta Vücut Kremi

Mutlu haftalar. Mevsim değişikliği ile vücudumuzun da istekleri değişiyor. Hem güzel kokalım hem de yumuşacık bir tene sahip olalım diyorsak aradığımız ürünü ben yakın zamanda keşfettim. Arko Nem Canlandırıcı Duşta Vücut Kremi

Arko Nem Canlandırıcı Duşta Vücut Kremi

Kremin en güzel yanı duştan çıkmada kullanıyor oluşunuz. Duşunuzu aldıktan sonra Kremi hala duştayken vücudunuza uyguluyorsunuz. Sonra hafifçe durulanıp çıkıyorsunuz. Kremlenmenin vücudumuzda bıraktığı o yapış yapış his direk ortadan kalkıyor. Geriye bize bu kremin kokusuyla mest olmak kalıyor:) Yoğurt ve böğürtlen içeren bu krem tam bir meyveli yoğurt gibi.

Arko Nem Canlandırıcı Duşta Vücut Kremi

Rengi hafif mor hafif pembe.Kokusu da böyle güzel olunca insanı daha çok çekmiyor değil. Daha önce duşta vücut kremi hiç kullanmamıştım açıkçası çok gerekli de görmüyordum. Ama bu kadar pratik olduğunu bilseydim daha önceden denerdim diyorum.   Dikkat etmeniz gereken tek husus kremi sürdükten sonra durulanınca yerlere de su dökmeniz. Fazla kaygan bir zemin oluşuyor o yüzden dikkat etmek şart. Pek çok kozmetikçide bulmanız mümkün. 15 lira civarı olan bu ürün 250 ml. İndirim zamanlarında daha uyguna da alabilirsiniz.

İyi tatiller

Toplam Ziyaret: 879 ,
Beğen & Paylaş:
Yazıyı nasıl buldunuz?
[Toplam: 0 Ortalama: 0]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir