Arnica Maestro El Blenderi Set Ürün Deneyimi

arnica alternatif metin

Merhaba,


Bugün sizlere,  Arnica Maestro El Blenderi hakkında ki düşüncelerimi ve deneyimlerimi paylaşmak istiyorum.

Önce teknik özelliklerine bakalım


• 800 W motor

• Parçalayıcı hazne

• Çift başlıklı çırpıcı

• Paslanmaz çelik blender aparatı

• Rendeleme

• Dilimleme

• Hız ayarı

 

Ürünün 3 yıl garantisi var. Kullanım ömrü olarak 7 yıl belirlenmiş, tabi bu süre sizin kullanım şartlarınıza göre değişiklik gösterebilir.

Firmanın kullanım önerileri için linke tıklayabilirsiniz.  http://www.arnica.com.tr/upload/maestro.pdf

 
Makina 4 farklı işe yarıyor. Bunlardan biri el blenderi, diğeri 2 çırpıcılı çırpma aparatı, Rende ve dilimleme parçaları ve rondo görevi.


Çırpıcıyı kullanırken isterseniz normal hızda kullanabiliyorsunuz, isterseniz de turbo özelliğini seçebiliyorsunuz.

Arnica Maestro El Blenderi
 

Rende ve dilimlemeyi kullanacağınız zaman mutlaka resimde gördüğünüz blenderin parçasını takmanız gerekiyor. Üst kapakta ki malzeme besleme yuvasından malzemeleri koyuyorsunuz. Bir seferde 500 gr. malzeme konulabiliyor. 

Arnica Maestro El Blenderi
 

Eğer bıçağını kullanacaksanız, çok dikkatli olun çünkü çok kesici. Malzemeleri haznenin içine koyup kapağı takıyorsunuz yine aynı şekilde blenderin ana motor parçasını takıyorsunuz ve makina çalışırken onu da tutmanız gerekiyor.


Bence üründe ki en büyük handikap bu. Çünkü ben genelde bir elimle rondoyu kullanırken diğer elimle başka işler yapıyorum.

Arnica Maestro El Blenderi Set

El blenderinin kullanımı kolay. Plastik kısmının olmaması bana göre daha sağlıklı.  Kısa aralıklarla kullanmak gerekiyor, 1 dakikadan daha uzun süre ara vermeden çalıştırılmaması öneriliyor.

Arnica Maestro El Blenderi Set

Ben bugün sebze çorbası yapımında kullandım Arnica Maestromu. Kısa sürede rendeleme işlemini gerçekleştirdim. Benim gibi rende ile zamanında elini rendelemiş biri için gerçekten büyük kolaylık. Salata yapının da rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Arnica Maestro El Blenderi Set

 

İçinde ayrıca bir de ölçü kabı çıkıyor.


Peki siz bu özellikleri nasıl buldunuz?

Sevgilerimle

Şafak

 
Yazıyı nasıl buldunuz?
[Toplam: 0 Ortalama: 0]
Toplam Ziyaret: 1584 ,
Beğen & Paylaş:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdirŞafak Karadeniz Kilimcigöldelioğlu

Yazar Hakkında

(115 yazısı var )

Eskiden bankacı, şimdi ev hanımı. Hüsnü ve Fikriye’nin kızı, Kemal ve Elif Miray’ın ablası, Ege ve Efe Deniz’in annesi Alp Tolga’nın eşiyim ben.
Başıma ne gelirse gelsin , savaşmaktan asla vazgeçmem. Tam bir kova kadınıyım ama iyi niyetim beni üzdükleri an biter.Dışarıdan bakıldığında çok sakin ve sessiz olarak görülsem de görüntü sizi aldatmasın. Bir noktaya kadar sabreden, sonrasında tüm gemileri yakıp yeniden başlayacak kadar cesur biriyim.
41 yaşındayım, 41 kere maşallah demeyi unutmayın :)
Doğduğumdan beri BeşiktAŞKlıyım.
Küçüklükten beri günlük tutardım. Yine günlük tutuyorum ama internette :) Oğullarıma anılarımı bırakmak için kurduğum www.safagindunyasi.com blogunu yönetmekten ve orada paylaşımlar yapmaktan çok hoşlanıyorum. Ölene kadar da sürdürmek istiyorum.
Bu sitede sizinle olmak hep hayalini kurduğum şeylerden biriydi. Hayallere kavuşmak kimi mutlu etmez ki. Sizler tarafından beğenilip sevilen bir site olmayı başardığımız günün gelmesini iple çekiyorum.
Sevgilerimle
Şafak

Web sitesi: http://www.safagindunyasi.com