Artistry Göz ve Dudak Makyaj Temizleyicisi

Herkese uzun bir aradan sonra merhaba. Daha evvel burada bahsettiğim ürünler arasında olan Amway markasına ait, Artistry göz ve dudak makyaj temizleyicisi yorumlarımı paylaşmak istiyorum sizinle.

Amway kalitesi çoktan beri evlerimize temizlik ürünleriyle girmişti. Sonraki zamanlarda da kozmetik alanını bünyesine dahil etmesi büyük artı oldu bizim için. Büyük bir merakla ürünü denedim.

Artistry temizleyici yağ, koku ve renklendirici içermeyen bir ürün. Suya dayanıklı makyajı bile çıkarabildi. Kullanmadan önce çalkalıyoruz, pamuğa bir kaç damla döküp makyajımızı temizliyoruz. Temizleme işlemi bittikten sonra, yüzü suyla durulamamız öneriliyor. Tüm cilt tipleri için uygun. Benim cildim kuru ve hassas. Memnun kaldım.

Artistry Göz ve Dudak Makyaj Temizleyicisi
Artistry Göz ve Dudak Makyaj Temizleyicisi

Doğrudan satış yoluyla ulaşılabilen bu ürünün fiyatı şuan 42 TL. Bereketli bir ürün, uzun zamandır kullanmama rağmen ancak yarılayabildim. Denemenizi tavsiye ederim.

Merak ettiğiniz herşeyi sorabilirsiniz. Bir başka yazıda görüşmek dileğiyle..

Sevgiler..

Toplam Ziyaret: 636 ,
Beğen & Paylaş:
Yazıyı nasıl buldunuz?
[Toplam: 0 Ortalama: 0]

2 thoughts on “Artistry Göz ve Dudak Makyaj Temizleyicisi

  1. Markanın kozmetik ürünlerini hiç denemedim. İçerik olarak temiz olduğunu biliyorum ama. Bu kadar bereketliyse fiyat çok hesaplı.
    Paylaşım için teşekkürler:)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir