Artistry Göz ve Dudak Makyaj Temizleyicisi

Herkese uzun bir aradan sonra merhaba. Daha evvel burada bahsettiğim ürünler arasında olan Amway markasına ait, Artistry göz ve dudak makyaj temizleyicisi yorumlarımı paylaşmak istiyorum sizinle.

Amway kalitesi çoktan beri evlerimize temizlik ürünleriyle girmişti. Sonraki zamanlarda da kozmetik alanını bünyesine dahil etmesi büyük artı oldu bizim için. Büyük bir merakla ürünü denedim.

Artistry temizleyici yağ, koku ve renklendirici içermeyen bir ürün. Suya dayanıklı makyajı bile çıkarabildi. Kullanmadan önce çalkalıyoruz, pamuğa bir kaç damla döküp makyajımızı temizliyoruz. Temizleme işlemi bittikten sonra, yüzü suyla durulamamız öneriliyor. Tüm cilt tipleri için uygun. Benim cildim kuru ve hassas. Memnun kaldım.

Artistry Göz ve Dudak Makyaj Temizleyicisi
Artistry Göz ve Dudak Makyaj Temizleyicisi

Doğrudan satış yoluyla ulaşılabilen bu ürünün fiyatı şuan 42 TL. Bereketli bir ürün, uzun zamandır kullanmama rağmen ancak yarılayabildim. Denemenizi tavsiye ederim.

Merak ettiğiniz herşeyi sorabilirsiniz. Bir başka yazıda görüşmek dileğiyle..

Sevgiler..

Yazıyı nasıl buldunuz?
[Toplam: 0 Ortalama: 0]

Toplam Ziyaret: 596 ,
Beğen & Paylaş:

Yazı ile ilgili 2 yorum “”

  1. Markanın kozmetik ürünlerini hiç denemedim. İçerik olarak temiz olduğunu biliyorum ama. Bu kadar bereketliyse fiyat çok hesaplı.
    Paylaşım için teşekkürler:)

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdirYazar Hakkında

(67 yazısı var )

Merhaba,
1988 yılında geniş ailemin en küçük ferdi olarak İstanbul’da doğdum.Preston University İşletme mezunuyum.Birkaç yıl muhasebecilik yaptıktan sonra, ani bir karar değişikliğiyle kendimi özel bir havayolu şirketinde kabin memuru olarak buldum. 5 yıldır “ucuyorsam sebebi var” felsefesiyle hayata devam ediyorum.
Kendimi bildim bileli okumayı,yazmayı,araştırmayı seviyorum.Tipik bir terazi burcuyum.Arkadaşlarımın da teşvikiyle blog yazmaya başladım,hayata dair tüm deneyimlerimi,gözlemlerimi yazıyorum.Bundan sonra da sizlerle bu sayfada buluşup,paylaşmaktan mutluluk duyacağım.

Web sitesi: http://www.sirinkanatlar.com/