Artnet Kedidili Fırça..

Artnet Kedidili Fırça

Fırçalara çok düşkünüm ve değişik fırçalar denemeyi de seviyorum. Tarko Kozmetik‘e ait kedi dili de tabir edilen bu fırça aslında bir fondöten fırçası ama ben kendisini maske ve özellikle kil maskesi sürmek için kullanıyorum.

artnet fırça
Artnet Fondöten Fırçası

Fırçanın kılları sentetik ve oldukça sık, fondöteni çok fazla ziyan etmeden sürebiliyor. Yalnız şöyle bir derdi var ki eğer kirliyse yüzünüzde yol yol fondöten izi bırakıyor. Bu sadece bu fırçaya ait bir özellik değil, bütün markaların bu tarz fırçalarında aynı şey olur. O nedenle fırçayı her kullanıştan sonra yıkamak gerekir. 

artnet
Artnet Fondöten Fırçası

Genelde buna üşendiğim ya da unuttuğum için de ben fırçayı maske sürmek için kullanmaya karar verdim. Fırça şayet  temizse fondöten sürmek için güzel aslında ve boyutu nedeniyle de göz altı burun kenarı gibi yerlere de iyi uygulama yapıyor. 

Aynı tarz 2-3 tane fırçam vardır sanırım, hepsini değişik maskeler için kullanıyorum, bu şekilde benim açımdan daha verimli oldular ama dediğim gibi temiz oldukları sürece fondöten sürme konusunda da gayet başarılı iş çıkartırlar.

Sevgiler..

Yazıyı nasıl buldunuz?
[Toplam: 0 Ortalama: 0]
Toplam Ziyaret: 935 ,
Beğen & Paylaş:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdirİrem Özker

Yazar Hakkında

(102 yazısı var )

İstanbul’da yaşayan, 1 çocuk annesi, makyajı, kozmetik ürünleri, kitapları, yemeyi, içmeyi, arkadaşlarımla gezmeyi çok seven bir şehir plancısıyım..
Blogumda yazmaya ve deneyimlediğim ürünleri sizlerle paylaşmaya devam ederken, bir yandan da burada yani bloggerlarpaylasıyor.com’da sizlere yine denediğim kozmetik ve makyaj ürünlerini, gittiğim gezdiğim yerleri, belki değişik yemekleri, seyrettiğim film ve dizileri kısaca yaşadığım hayatı paylaşmaya çalışacağım. Umarım zevkle okursunuz çinkü ben zevkle yazacağım.

Web sitesi: