Avcılar Sosyal Tesisleri Deneyimim

Merhaba,

Bugün sizlere İstanbul’da Büyükşehir Belediyesi’ne ait bir sosyal tesis ile ilgili bir yazı ile merhaba diyorum. Avcılar Sosyal Tesisleri

Avcılar Sosyal Tesisleri’ne daha önce annem ve teyzemle de gitmiştim. Bir kez de kahvaltı için gitmiştim. Denize yakın, denizi gören ve yeşillikler için de olan bir mekan. Çayınızı, kahvenizi içebileceğiniz, sevdiklerinizle beraber güzel vakit geçirebileceğiniz bir mekan olan Avcılar Sosyal Tesisleri’ne geçtiğimiz aylarda bir arkadaşım ile beraber gittik. Diğer sosyal tesisleri tam bilemiyorum fakat burası hem dediğim gibi manzara olarak çok iyi hem hizmet kalitesi olarak güzel hem de yiyecek- içecekleri oldukça lezzetli bir mekan.

Arkadaşım ile uzun zamandır görüşememiştik ve kırk yıllık hatırı olan Türk kahvesi ile günümüzü taçlandırdık. Üzerine de tatlı yemek istedik. Abartmıyorum fakat hayatımda yediğim en güzel supangleyi Avcılar Sosyal Tesisleri’nde yediğimi belirtmeden geçemeyeceğim. Gerçekten de harika bir lezzetti. Hem de fiyatı 6 TL. Genelde hemen hemen hepinizin bildiği mekanlarda tatlı yemişimdir, çoğu zamanda çikolatalı, kakaolu olduğu için supangle yemişimdir farklı mekanlarda, fakat hayatımda bu kadar güzelini ilk kez yedim. İçeriğini gerçekten süt ve gerçek ürünler ile yapmışlar. Bazı yerlerde yediğimiz o tuhaf tada sahip değildi. Çok beğendim, yolunuz düşerse mutlaka uğrayın. Türk kahvesi de sanırım 5 TL civarındaydı. Mekanda kahvaltı da bulunuyor, yemek çeşitleri de bulunuyor.

en güzel spangle yapan yer

Hafta içi veya hafta sonları uğrak yerlerinizden biri olacak, hem lezzetli yiyecekleri ile hem de uygun fiyatları ile gözdeniz olmaya aday bir mekan. Tarif etmem gerekirse metrobüste Avcılar Sosyal Tesisleri’nde indiğiniz zaman karşı tarafa geçip, 50 metre yürüdüğünüzde hemen ulaşım sağlayabileceğiniz bir yer.

Herkese güzel haftalar dileyerek yazıma son veriyorum, güzel mekanlarda sevgi dolu insanlarla beraber görüşmek üzere.

Toplam Ziyaret: 1124 ,
Beğen & Paylaş:
Yazıyı nasıl buldunuz?
[Toplam: 2 Ortalama: 3.5]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir