Avene After Sun Repair Lotion

avene-after-sun-repair-lotion

 

Merhaba arkadaşlar,

Bugün sizlerle Avene After Sun Repair Lotion hakkında konuşmak istiyorum. Bu ürün güneşlenme sonrası kullanılan rahatlatıcı bir losyon aslında. Ancak ben bu yaz güneşlenmediğim için setten çıkan bu ürünü normal nemlendirici olarak kullandım.

avene-after-sun-repair-lotion

Yukarıda bulunan fotoğraftan anlayacağınız gibi içerisinde termal su bulunduruyor. Termal suyun yatıştırıcı etkisinden yararlanmış oluyoruz böylece.

avene-after-sun-repair-lotion

Ürün pompalı şişede ve bu çok hoşuma gidiyor. Pompalı ürünleri daha hijyenik, daha kullanışlı ve pratik buluyorum. Aşağıda da görebileceğiniz gibi ürünün özellikle duş sonrası kullanması tavsiye edilmiş. Ben de duş sonrası nemli vücudumda kullandım.

avene-after-sun-repair-lotion

Ürün çok hafif yapıda ve bunu çok sevdim. Jel losyon arası gibi ferahlık veren ama kolayca dağılan bir ürün. Cildim anında emdi. Verdiği ferahlığı ve rahatlığı hissettim. Epilasyon sonrası kullanmak çok işime yaradı. Çünkü epilasyon sonrası o rahatlatıcı hisse ihtiyaç duyuyorum. Çok kuru ciltleri tatmin etmez ama normal ya da yağlı cildiniz için nemlendirici arıyorsanız bu ürünü bu amaçla kullanmak mümkün. Eczanelerde 30 Lira civarında bulmak mümkün.

avene-after-sun-repair-lotion

İçinizde kullanan varsa yorumlarınızı bekliyorum.

Toplam Ziyaret: 1255 ,
Beğen & Paylaş:
Yazıyı nasıl buldunuz?
[Toplam: 0 Ortalama: 0]

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdirRabia Tornacı

Yazar Hakkında

(58 yazısı var )

Ben Rabia. Böyle bir platformda sizinle deneyimlerimi paylaşmaktan dolayı büyük mutluluk duyuyorum. Cilt bakımı, mekan paylaşımı, belki ufak geziler her türlü deneyimi sizinle paylaşmak ve bir nebze de olsa fikir verebilmek beni çok mutlu edecektir. Bilginin her türlüsünün paylaştıkça arttığına inandığım için kendi üslubumca yazarak burda sizinle buluşmayı tercih ettim. Kendim hakkında kısaca bilgi vermem gerekirse. Karadenizliyim, deniz aşığı bir balık burcuyum.Uzun bir öğrencilik dönemim oldu. Karadeniz Teknik Üniversitesi Kimya bölümünü 2. sınıfta bırakıp, Rize Üniversitesinden Makine Resim Konstrüksiyon mezunu oldum. Makine ressamı diplomamı alıp, hiç kullanmam derken kendimi Yıldız Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliğinde buldum. Halen öğrenciyim. www.tavsiyesever.com da yazmak ise bunca istemeyerek yaptığım şeyler arasında yüzüm gülerek yaptığım nadir işlerden. Sizinle de bir hobim sayesinde buluşmak benim için çok keyif verici. Umarım beraber güzel paylaşımlara imza atarız. Sevgiler

Web sitesi: http://www.tavsiyesever.com