Avene After Sun Repair Lotion

Avene Güneş Sonrası Losyon

Merhaba arkadaşlar,

Bugün sizlerle Avene After Sun Repair Lotion hakkında konuşmak istiyorum. Bu ürün güneşlenme sonrası kullanılan rahatlatıcı bir losyon aslında. Ancak ben bu yaz güneşlenmediğim için setten çıkan bu ürünü normal nemlendirici olarak kullandım.

avene-after-sun-repair-lotion
Avene Güneş Sonrası Losyon

Yukarıda bulunan fotoğraftan anlayacağınız gibi içerisinde termal su bulunduruyor. Termal suyun yatıştırıcı etkisinden yararlanmış oluyoruz böylece.

avene-after-sun-repair-lotion
Avene Güneş Sonrası Losyon

Ürün pompalı şişede ve bu çok hoşuma gidiyor. Pompalı ürünleri daha hijyenik, daha kullanışlı ve pratik buluyorum. Aşağıda da görebileceğiniz gibi ürünün özellikle duş sonrası kullanması tavsiye edilmiş. Ben de duş sonrası nemli vücudumda kullandım.

avene-after-sun-repair-lotion
Avene Güneş Sonrası Losyon

Ürün çok hafif yapıda ve bunu çok sevdim. Jel losyon arası gibi ferahlık veren ama kolayca dağılan bir ürün. Cildim anında emdi. Verdiği ferahlığı ve rahatlığı hissettim. Epilasyon sonrası kullanmak çok işime yaradı. Çünkü epilasyon sonrası o rahatlatıcı hisse ihtiyaç duyuyorum. Çok kuru ciltleri tatmin etmez ama normal ya da yağlı cildiniz için nemlendirici arıyorsanız bu ürünü bu amaçla kullanmak mümkün. Eczanelerde 30 Lira civarında bulmak mümkün.

avene-after-sun-repair-lotion
Avene Güneş Sonrası Losyon

İçinizde kullanan varsa yorumlarınızı bekliyorum.

Yazıyı nasıl buldunuz?
[Toplam: 6 Ortalama: 3]

Toplam Ziyaret: 2330 ,
Beğen & Paylaş:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdirRabia Tornacı

Yazar Hakkında

(76 yazısı var )

Ben Rabia.
Böyle bir platformda sizinle deneyimlerimi paylaşmaktan dolayı büyük mutluluk duyuyorum. Cilt bakımı, mekan paylaşımı, belki ufak geziler her türlü deneyimi sizinle paylaşmak ve bir nebze de olsa fikir verebilmek beni çok mutlu edecektir. Bilginin her türlüsünün paylaştıkça arttığına inandığım için kendi üslubumca yazarak burda sizinle buluşmayı tercih ettim.
Kendim hakkında kısaca bilgi vermem gerekirse. Karadenizliyim, deniz aşığı bir balık burcuyum.Uzun bir öğrencilik dönemim oldu. Karadeniz Teknik Üniversitesi Kimya bölümünü 2. sınıfta bırakıp, Rize Üniversitesinden Makine Resim Konstrüksiyon mezunu oldum. Makine ressamı diplomamı alıp, hiç kullanmam derken kendimi Yıldız Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliğinde buldum. Halen öğrenciyim. www.tavsiyesever.com da yazmak ise bunca istemeyerek yaptığım şeyler arasında yüzüm gülerek yaptığım nadir işlerden.
Sizinle de bir hobim sayesinde buluşmak benim için çok keyif verici. Umarım beraber güzel paylaşımlara imza atarız. Sevgiler

Web sitesi: http://www.tavsiyesever.com