Avene Güneş Sonrası Nemlendirici

Avene Güneş Sonrası Nemlendirici

Haziran ayını yarılamışken yavaş yavaş herkes tatil programlarını yapmaya başlamıştır sanırım. Tatil denince ilk akla gelenler “deniz, güneş, kum” üçlüsüdür. Bu güzel yaz tatilini eziyete dönüştürmemek bizim elimizde. Nasıl mı? Tabi ki güneş kremi ve nemlendirici kullanarak.

image
Avene Güneş Sonrası Nemlendirici

Birkaç sene öncesine kadar hem yanmak isterdim hem de acı çekmemek hem de soyulmamak 🙂 Önce yanardım sonra acırdı ve sonra da o bronzluğun tadına varamadan soyulma faslına geçerdim. Avene güneş ürünlerini keşfettiğimden beri yanıyorum ve soyulmuyorum 🙂 Acı da yok 🙂

Avene Güneş Kremi’ni kullandıktan sonra aslında marifet Avene’in nemlendiricisinde. 200 ml olan bu nemlendirici hem güneşlenmeden sonra hem de duştan sonra sürülebiliyor. Cildinizi ferahlatıp, nemlendiriyor. Ben gerçekten güneşlenme sonrası ara ara sürüyorum ve cildimin kurumasını engelleyip nemlendiriyorum böylece soyulmada olmuyor. Cildimi çok güzel yatıştırıyor. Eğer siz de acaba bu sene hangi ürünü denesem diyorsanız kesinlikle Avene Güneş Sonrası Nemlendirici tek adresiniz.

Avene satan eczane ve internet sitelerinde set olarak ya da tek tek farklı fiyatlara satılıyor. Bazen kampanya yapılıyor. O zaman hem güneş kremi hem de nemlendirici beraber daha uygun bir fiyata satılıyor. Açıkcası tek bir fiyat veremiyorum size.

Haftaya yine ilgi çekici bir konu ile sizlerleyim 🙂

Takipte Kalın Görüşmek Üzere 😉

Toplam Ziyaret: 2451 ,
Beğen & Paylaş:
Yazıyı nasıl buldunuz?
[Toplam: 7 Ortalama: 3.7]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir