Avene Güneş Sonrası Nemlendirici

Avene Güneş Sonrası Nemlendirici

Haziran ayını yarılamışken yavaş yavaş herkes tatil programlarını yapmaya başlamıştır sanırım. Tatil denince ilk akla gelenler “deniz, güneş, kum” üçlüsüdür. Bu güzel yaz tatilini eziyete dönüştürmemek bizim elimizde. Nasıl mı? Tabi ki güneş kremi ve nemlendirici kullanarak.

image
Avene Güneş Sonrası Nemlendirici

Birkaç sene öncesine kadar hem yanmak isterdim hem de acı çekmemek hem de soyulmamak 🙂 Önce yanardım sonra acırdı ve sonra da o bronzluğun tadına varamadan soyulma faslına geçerdim. Avene güneş ürünlerini keşfettiğimden beri yanıyorum ve soyulmuyorum 🙂 Acı da yok 🙂

Avene Güneş Kremi’ni kullandıktan sonra aslında marifet Avene’in nemlendiricisinde. 200 ml olan bu nemlendirici hem güneşlenmeden sonra hem de duştan sonra sürülebiliyor. Cildinizi ferahlatıp, nemlendiriyor. Ben gerçekten güneşlenme sonrası ara ara sürüyorum ve cildimin kurumasını engelleyip nemlendiriyorum böylece soyulmada olmuyor. Cildimi çok güzel yatıştırıyor. Eğer siz de acaba bu sene hangi ürünü denesem diyorsanız kesinlikle Avene Güneş Sonrası Nemlendirici tek adresiniz.

Avene satan eczane ve internet sitelerinde set olarak ya da tek tek farklı fiyatlara satılıyor. Bazen kampanya yapılıyor. O zaman hem güneş kremi hem de nemlendirici beraber daha uygun bir fiyata satılıyor. Açıkcası tek bir fiyat veremiyorum size.

Haftaya yine ilgi çekici bir konu ile sizlerleyim 🙂

Takipte Kalın Görüşmek Üzere 😉

Yazıyı nasıl buldunuz?
[Toplam: 5 Ortalama: 3.6]

Toplam Ziyaret: 2203 ,
Beğen & Paylaş:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdirEbru Geçer

Yazar Hakkında

(111 yazısı var )

evre ve hayvan dostu, duygusal bir balık burcu, yetenekli, kozmetik ürünlerine meraklı, biraz hayalperest ve çocukları çok seven bir eğitimci olan ben, bir kaç sene önce blog dünyasına www.locosmetico.blogspot.com bloğum ile adım attım.

Blogger dünyasını zevkle takip ediyorsanız, “Yeni çıkan ürünler acaba neler?” diye internette araştırma yapıyorsanız mutlaka benim bloğuma da bir kere bile olsa uğraşmışsınızdır. Bir yandan kendi blogumu yazmaya devam ederken diğer yandan da sizlerle www.bloggerlarpaylasiyor.com üzerinde buluşacağız. Yeni çıkan ürünler, sık kullandıklarım, kozmetik ürünlerinin artıları, eksileri ve daha bir çok şey paylaşacağım konular arasında yer alıyor. Bu sürükleyici kozmetik macerasına hazırsanız sayfamıza mutlaka bekleriz sizleri.

Web sitesi: http://locosmetico.blogspot.com.tr/