Avene Hydrance Optimale Krem

Avene kremlerin daha doğrusu bütün ürünlerin içinde Avene Termal su katkısı bulunduğu için nemlendirme kapasiteleri bana daha yüksek geliyor. O yüzden kış aylarında Avene’in yeni çıkan ürünlerinden biri olan Hydrance Optimale Legere kremi denemeye almak istedim.

Avene Hydrance Optimale Krem
Avene Hydrance Optimale Krem

Bu krem normal ve karma ciltler için üretilmiş, benim cildim yağlıya dönük olmasına rağmen krem bana oldukça yeterli geldi. Daha çok kil maskelerinden sonra acil neme ihtiyacım olduğunda kullandığım Avene Hydrance Optimale krem gece ve gündüz de kullandığınız serum üzerine uygulanabilir.

 

Avene Hydrance Optimale Krem
Avene Hydrance Optimale Krem

İçerik bilgisi de bu şekilde, ilk madde tabi ki Avene termal su.

Avene’in her cilt tipi ve ihtiyacı için üretilen kremlerini ve temizlik ürünlerini ben severek kullanıyorum. Ürünler eczanelerde ve dermokozmetik satış sitelerinde bulunabiliyor.
Sevgiler..

Yazıyı nasıl buldunuz?
[Toplam: 0 Ortalama: 0]

Toplam Ziyaret: 1215 ,
Beğen & Paylaş:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdirİrem Özker

Yazar Hakkında

(102 yazısı var )

İstanbul’da yaşayan, 1 çocuk annesi, makyajı, kozmetik ürünleri, kitapları, yemeyi, içmeyi, arkadaşlarımla gezmeyi çok seven bir şehir plancısıyım..
Blogumda yazmaya ve deneyimlediğim ürünleri sizlerle paylaşmaya devam ederken, bir yandan da burada yani bloggerlarpaylasıyor.com’da sizlere yine denediğim kozmetik ve makyaj ürünlerini, gittiğim gezdiğim yerleri, belki değişik yemekleri, seyrettiğim film ve dizileri kısaca yaşadığım hayatı paylaşmaya çalışacağım. Umarım zevkle okursunuz çinkü ben zevkle yazacağım.

Web sitesi: