Avon Advance Tehniques Kuru Şampuan

Avon Advance Tehniques Kuru Şampuan

Herkese mutlu haftalar

Güzel bir gün dileğiyle bu haftaki yazıma başlıyorum.

Hepimiz hayat rutinimizde çok hızlı hareket etmeye çalışıyor yeri geldiğinde bir şeylerden ödün veriyoruz. Ödün verdiklerimiz güzelliğimizden olmasın diye “ Avon Advance Tehniques Kuru Şampuanı” kullanmaya başlayabilirsiniz.  Havanın nemli oluşu ya da yoğunlaşan kirli hava saçların ekstra çabuk yağlanmasına sebep oluyor. Gün içerisinde yağlanan saçlar için bu ürün tam bir hayat kurtarıcı. Saçınızı yıkamak için vaktiniz yoksa bu kuru şampuanı kullanmanız yeterli olacaktır.

Avon Kuru Şampuanı
Avon
Kuru Şampuanı

Advance Techniques Kuru Şampuanı kullanmadan önce çalkalayın ve saç diplerine 15 cm gibi bir mesafeden sıkın.  Yakın mesafeden yaparsanız içerisinde ki pudra saçlarda gri gri lekeler bırakacaktır. Saçınıza kuru şampuanı sıktıktan sonra parmaklarınızla saç diplerinize masaj yapın ve son olarak tarayın.

Avon Advance Tehniques Kuru Şampuanı
Avon Advance Tehniques Kuru Şampuanı

Eski hacmine ve görünümüne dönmüş saçınıza kavuşmanız bu kadar kolay.  Bu ürünü kullanmanız dakikalarınızı bile almıyor ama tavsiyem kullandıktan sonra o saçı çok uzun süre kullanmamaya çalışınız. Fiyatları markadan markaya değişiyor bu benim aldığım ürün 14TL civarındaydı.

Bol ışıltılı bir hafta dileğiyle:)

 

Not: İlk görsel internetten alıntıdır.

Toplam Ziyaret: 1636 ,
Beğen & Paylaş:
Yazıyı nasıl buldunuz?
[Toplam: 3 Ortalama: 2]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir