Avon Advance Tehniques Kuru Şampuan

Avon Advance Tehniques Kuru Şampuan

Herkese mutlu haftalar

Güzel bir gün dileğiyle bu haftaki yazıma başlıyorum.

Hepimiz hayat rutinimizde çok hızlı hareket etmeye çalışıyor yeri geldiğinde bir şeylerden ödün veriyoruz. Ödün verdiklerimiz güzelliğimizden olmasın diye “ Avon Advance Tehniques Kuru Şampuanı” kullanmaya başlayabilirsiniz.  Havanın nemli oluşu ya da yoğunlaşan kirli hava saçların ekstra çabuk yağlanmasına sebep oluyor. Gün içerisinde yağlanan saçlar için bu ürün tam bir hayat kurtarıcı. Saçınızı yıkamak için vaktiniz yoksa bu kuru şampuanı kullanmanız yeterli olacaktır.

Avon Kuru Şampuanı
Avon
Kuru Şampuanı

Advance Techniques Kuru Şampuanı kullanmadan önce çalkalayın ve saç diplerine 15 cm gibi bir mesafeden sıkın.  Yakın mesafeden yaparsanız içerisinde ki pudra saçlarda gri gri lekeler bırakacaktır. Saçınıza kuru şampuanı sıktıktan sonra parmaklarınızla saç diplerinize masaj yapın ve son olarak tarayın.

Avon Advance Tehniques Kuru Şampuanı
Avon Advance Tehniques Kuru Şampuanı

Eski hacmine ve görünümüne dönmüş saçınıza kavuşmanız bu kadar kolay.  Bu ürünü kullanmanız dakikalarınızı bile almıyor ama tavsiyem kullandıktan sonra o saçı çok uzun süre kullanmamaya çalışınız. Fiyatları markadan markaya değişiyor bu benim aldığım ürün 14TL civarındaydı.

Bol ışıltılı bir hafta dileğiyle:)

 

Not: İlk görsel internetten alıntıdır.

Yazıyı nasıl buldunuz?
[Toplam: 3 Ortalama: 2]

Toplam Ziyaret: 1572 ,
Beğen & Paylaş:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdirİlknur Özkan

Yazar Hakkında

(139 yazısı var )

1995 İstanbul Doğumluyum. Yıldız Teknik Üniversitesi İstatistik bölümü öğrencisiyim. Yaklaşık bir yıldır Acemi Sihirbaz isimli blogumda yazıyorum.
Dünyaya geliş amacımız olduğuna inanıyorum ve bu yolda ki en önemli aracımız kelimeler. Bu nedenle kitap okumak ya da bir şeyler karalamak benim için basit bir hobi olmaktan çıkalı çok oldu. Bir kitap sayfasının insanların hayatında değişime yol açması,onları etkilemesi ,onlara yön göstermesi benim için çok mühim. Belki şu anda bana bile çok amatör gelen yazdıklarımın, ilerde insanları etkileyecek seviyeye gelebilmesi için daha profesyonel olan kişilerle yazmak benim için bu yüzden önemli.
Konuk yazar olarak başladığım bu sitede, yazarların arasına girmek beni çok mutlu ediyor. Sizden de desteklerinizi bekliyorum :)

Web sitesi: http://acemisihirbaz.blogspot.com.tr/