Avon Advanced Techniques Moroccon Argan Oil..

İnce telli, yağlanmaya müsait ve kısa saçlarıma herkese gerçekten iyi gelen yağ cinsi ne varsa sürmüşümdür ve hemen hepsinde de hayal kırıklığı yaşamışımdır. Beni şaşırtan ve memnun bırakan sayılı bir kaç üründen biri de Avon Moroccon Argan Oil, yani Avon saç için Argan Yağı olmuştur.

Avon Advanced Techniques Moroccon Argan Oil
Avon Advanced Techniques Moroccon Argan Oil

Bu şişe benim ikinci şişem, gerçekten içeriği çok saf olmamakla birlikte saçımda ağırlık da yapmayan tek argan yağı ürünü de bu çıktı. Duştan sonra ıslak saçıma avucuma aldığım bir kaç damlayı ovaladıktan sonra tampon hareketlerle uyguluyorum. Özellikle saçımın ucuna yani şu anda enseme tekabül ediyor kendisi, çok da dibe değdirmemeye çalışarak uyguluyorum. Daha sonra bırakıyorum o şekilde kurusun. Ertesi gün ekstra bir yağlanma olmaması benim için en önemli etkisi.

 

Avon Advanced Techniques Moroccon Argan Oil
Avon Advanced Techniques Moroccon Argan Oil

İçinde paraben göremiyorum ki aslında çok eski bir üründür ama anlamadığım pek çok şey var. Ama sanırım saça o güzel ve pırıl pırıl etkiyi slikon sayesinde veriyor olabilir. Onun dışında zararlı bir şey varsa da ben anlamıyorum. Saç köküme temas ettirmiyorum da zaten. Hala satışta olup olmadığını bilemediğim bu saç bakım yağını benim gibi ince telli saç tiplerine bile tavsiye edebilirim çünkü ağırlaşma yapmayacaktır. Ürünleri Avon sitesinden inceleyebilirsiniz.

Sevgiler..

Toplam Ziyaret: 1514 ,
Beğen & Paylaş:
Yazıyı nasıl buldunuz?
[Toplam: 0 Ortalama: 0]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir