Avon Brow Definer Dark Brown..

Avon Brow Definer Dark Brown

Eskiden hiç önem vermediğim kaş ürünlerine giderek daha çok para ve vakit ayırır oldum. Gerçekten iyi bir kaş şekillendirmesi yüzünüzün bütün ifadesini değiştirebilir. O nedenle profesyonel bir kaş tasarım stüdyosu kaşlarınızı tam size yakışacak şekilde tasarlamak ve çizmek için ne kadar para istese azdır.

Avon Brow Definer Dark Brown
Avon Brow Definer Dark Brown

Profesyonel kaş tasarımları dışında günlük yaşamımızda kaş farları, kalemleri ve maskaralarından büyük yardım alıyoruz. Benim de en büyük favorim kaş kalemleri, gerçekten hem pratik hem de etkili ürünler. Sabahları kalemle kolayca boyadığım ve doldurduğum kaşlarımın üzerinden bir de şeffaf ya da renkli bir kaş maskarası ile geçtim mi güne hazır oluyor kaşlarım.

Avon Brow Definer Dark Brown..
Avon Brow Definer Dark Brown

Avon’un kaş kalemini de son zamanlarda koleksiyonuma kattım. Oldukça pigmentli bir kalem, “dark brown” demesine rağmen rengi oldukça açık, daha çok sarışınlara göre. Ben özellikle o renk söylemiştim belki kalem olarak da kullanırım diye ama yine katalog azizliğine uğradım. Ayrıca zaten kullanamazmışım kalem olarak çünkü sert bir yapısı var.

Bitene kadar kullanıp tekrar favorim Dior’a döneceğim. Fiyatı uygun pigmentasyonu iyi kalıcılığı da fena değil katalogdan da doğru rengi seçerseniz işinize yarayacaktır.
Sevgiler..

Toplam Ziyaret: 1235 ,
Beğen & Paylaş:
Yazıyı nasıl buldunuz?
[Toplam: 0 Ortalama: 0]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir