Avon Color Trend Blush – Hot Pink

Avon Color Trend Blush – Hot Pink

Merhaba kızlar
Avon markasını duymayan yoktur sanırım. Başta ögrenciyken hepimizin kullandığı belki de temsilcisi olduğu bir marka. Ben de ögrenciyken kısa süre temsilciliğini yapmıştım. O zamanlar kozmetiğe merakım olmadığı için hiç Avon ürünü almadan temsilcilik hayatımı son vermiştim. Geçen  aylarda bir instagram satıcısından bu güzel allığı aldım ve aldığımdan beri elimden düşürmüyorum.
AVON COLOR TREND BLUSH -HOT PİNK-
Avon Color Trend Blush – Hot Pink

Çok tatlı bir pembe renk olan bu allığı Aliexpressden aldığım bu fırçayla uyguluyorum. Daha doğrusu yanaklarıma değdiriyorum. Dikkatli kullanılması gereken bir allık 🙂 Pembe rengiyle de benim gönlümü kazandı.

AVON COLOR TREND BLUSH -HOT PİNK-
Avon Color Trend Blush – Hot Pink

Aşırı pigmentli olan bu ürünü çok az uygulamak yeterli geliyor, aşırı kullanıldığında çok sağlıklı olmayan, yapay ve fransız filmlerinden fırlamış bir görüntü elde ediyorsun 🙂 Bu görüntüyü isteyenler olabilir tabi orası tercih meselesi 🙂 Kalıcılığı 3-4 arasında ve fiyatı da 11 TL civarında .Her ay Avon kataloğun da olan bir ürün diye biliyorum. İlgilenenler  Avon temsilcilerinden elde edebilirler. Benim Avon Color Trend Blush – Hot Pink  ile ilgili söyleyeceklerim bu kadardı. Oldukça memnun kaldığım bu allıkla ilgili kullananlardan yorumlarını bekliyorum.

Yazıyı nasıl buldunuz?
[Toplam: 0 Ortalama: 0]
Toplam Ziyaret: 1455 ,
Beğen & Paylaş:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdirSelma Özdemir

Yazar Hakkında

(84 yazısı var )

Herkese merhaba
Ben Selma. Nam-ı diğer Mona. Yaklaşık bir senedir düzenli blog yazan bir blog yazarı olarak artık yazılarımı buradan da sizlerle paylaşacağım. Önce kim olduğumdan başlayalım ve sonra da benim yazılarım da nelerle karşılaşacağınıza gelelim. Evin ilk ve tek kız çocuğuyum. Yeni mezun olmuş bir hemşire ve öğretmen adayıyım. Okumayı çok seven biriyim. Hayal perestim ve biraz kelimesinin yetersiz kaldığı kadar da çocuk ruhluyum. Çok duygusalım ; kızgınlığım da küskünlüğüm de kısa sürede olur ve biter. Her şeyi yapmak isterim ama yapamayacak kadar da üşengecim. Aşırı evcimenim. Yalanı sadece kendime söylerim :) Sabırlı biri sayılmam ama bir şeyi çok istiyorsam onun için çalışmaktan yorulmam ve sıkılmam. Çok tez canlıyım. Kısa boylu ve miyon görünümlüyüm ; annemin piresiyim.
Blog yazılarını okumayı ve videoları izlemeyi sevdiğim için bir gün ben de neden yapmayayım dedim ve önce yazmaya sonra da çekmeye başladım. Yazmak tamam da konuşurken çok heyecanlanıyorum galiba. Blogum da, kanalım da kısaca benimle ilgili her yerde bakıma, alışverişe, ürün yorumlarına ait şeyleri rahatlıkla bulabilirsiniz. İndirimleri takip ederim ve stoklamayı severim. Makyaj konusunda acemiyim ama bakım yapmayı bilirim. Çenem çok düşüktür bu da elime vurur ortaya yakın uzunlukta yazılar yazarım genelde. Daha çok kozmetik ve bakım ağırlıklı yazılar yazsam da kadına ait her konuda yazı yazmaya çalışıyorum.
Bundan böyle burada da Sen ve Ben Hayat blogumda da olduğu gibi sık sık ve güzel (bence) yazılarla karşınızda olacağım. Beni takip etmeyi unutmayın ve görüşünceye kadar kendinize iyi bakın.

Web sitesi: http://www.senbenvehayat.blogspot.com