Avon Duş Jeli..

Avon her sene hem yılbaşında hem de sevgililer gününde temalı özel duş jelleri çıkartıyor. Ben de bunların kokuları genelde güzel olduğu için alıyorum. Kokularından başka dediğim gibi temalı oldukları ve ben de özellikle yılbaşı temalı her şeye bayıldığım için bu duş jellerini es geçemiyorum. Bu sene de Avon’dan tombul şişede kış temalı bir kaç jelini aldım. Bugün de Avon yılbaşı temalı duş jeli incelemesi yapacağım.

Avon Duş Jeli

 

Normalde Avon’un diğer jellerini de severim. Özellikle Senses serisinden olanlar hem kocaman, hem sık sık indirime girdikleri için fiyatları çok uygun hem de kokuları çok çeşitli ve harika. Ayrıca erkekler için özel olanlar da bulunuyor içlerinden. Ama bunlar görüldüğü gibi hem daha minik hem de daha şeker. benim için çoğu zaman kullanmalık değil süs olarak seyirlik oluyor. Şimdiye kadar bunlardan sadece bir tane kullandım ki onun da kıvamı reçel gibiydi.

 

Avon Duş Jeli

 

Bunlar aslında zaten bubble bath yani duş köpüğü oldukları için daha yoğun yapıdalar. O yüzden reçel gibi diyorum. Çok çok azı koca bir küveti köpürtmeye yetiyor ama hem zaman hem de sudan tasarruf artık öyle uzun uzadıya banyolar yapamıyorum maalesef. O yüzden sıkıldığımda ya da yerine yenilerini koyacağım zaman bunları duşta kullanıyorum ben. Hem kokuları güzel hem de temizlemeleri fena değil.

Şu anda sırada Sevgililer günü için ısmarladığım temalı banyo köpüklerim var. Onlar da pembe pembe çok şekerler ve sanırım gül ve çilek kokulular. Heyecanla bekliyorum bakalım.

Sevgiler..

Toplam Ziyaret: 2987 ,
Beğen & Paylaş:
Yazıyı nasıl buldunuz?
[Toplam: 0 Ortalama: 0]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir