Avon Far Seti

avon-far-paleti

Avon Far Seti

Hepinizin gününün aydın olması dileğiyle merhaba,

Okul yoğunluğu , iş koşuşturmacası  derken eminim ki makyaj için ayıracak vaktiniz  gittikçe daralıyordur. Daimi eyeliner sever olarak bu sıralar eyeliner sürmek benim için zahmet haline gelmeye başladı. Bende yeni bir fikirle far kullanmaya karar verdim.

Uzun süredir elimde olan bu palet AVON ürünü. Avon’un 8li paletleri zaten bayağı bir meşhur. Bu palet resmen hayatımı  kurtarıyor . 8 farklı ton ile istediğim renkleri elde etmek daha kolay. Koyu renk ruj kullanarak açık renkli farları uyguluyorum. Ama benim favorim koyu tonlardan yana. İşin en zevkli yanı  “smokey eyes” yapmak:)  Vakit az olunca her işin pratiği bulunur derler bende nerede okuduysam artık  bir şekilde aklımda kalmış. Alt kirpiklerimin bitiş hizasından kaşıma doğru eğri bir şekilde bantı yapıştırıp sonra direkt farı uyguluyorum.

Bant uygulaması
Bant uygulaması

Ama bu paletin tek kötü yani istediğim kadar renk tonlarını vermiyor. Siyah sürüyorum bir bakıyorum gri olmuş. Benim kullandığım pakette her renk var gibi. Ama bunun kahve tonlarında olan paketi daha güzel. Parlak ve ışıltılı göz makyajlar için tavsiye ediyorum. Fiyati da 20-25 Tl arası bir bütçede. 

 

fotograf 4-2~2

 

Göz pinarlarina daha az sürülmekte birlikte tek renk far kullanılmıştır.
Göz pinarlarina daha az sürülmekle birlikte tek renk far kullanılmıştır.

Göz makyajınızda değişiklik yapmanın tam zamanı. Öpücüklerr 

Not: Fotoğraflarda kaş farı ve rimel vardır. Daha önce yorumladığım Kaş farı Essence 01 , rimel Esener multi-effect mascara.

Yazıyı nasıl buldunuz?
[Toplam: 1 Ortalama: 1]

Toplam Ziyaret: 1912 ,
Beğen & Paylaş:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdirİlknur Özkan

Yazar Hakkında

(139 yazısı var )

1995 İstanbul Doğumluyum. Yıldız Teknik Üniversitesi İstatistik bölümü öğrencisiyim. Yaklaşık bir yıldır Acemi Sihirbaz isimli blogumda yazıyorum.
Dünyaya geliş amacımız olduğuna inanıyorum ve bu yolda ki en önemli aracımız kelimeler. Bu nedenle kitap okumak ya da bir şeyler karalamak benim için basit bir hobi olmaktan çıkalı çok oldu. Bir kitap sayfasının insanların hayatında değişime yol açması,onları etkilemesi ,onlara yön göstermesi benim için çok mühim. Belki şu anda bana bile çok amatör gelen yazdıklarımın, ilerde insanları etkileyecek seviyeye gelebilmesi için daha profesyonel olan kişilerle yazmak benim için bu yüzden önemli.
Konuk yazar olarak başladığım bu sitede, yazarların arasına girmek beni çok mutlu ediyor. Sizden de desteklerinizi bekliyorum :)

Web sitesi: http://acemisihirbaz.blogspot.com.tr/