Avon Fransız Manikür Tırnak Ucu Bantları

Avon Fransız Manikür Tırnak Ucu Bantları

Herkese merhaba

Yazın gelmesiyle tırnaklarımıza da canlılık geldi.

Avon Tırnak Bantı
Avon Tırnak Bant

Tırnak süsü, çeşit çeşit yapışkanlar tırnaklarda her zaman hoşuma gitmiştir ama bu “tırnak ucu bantları” yeni keşfettiğim bir ürün oldu. “Avon Fransız Manikür Tırnak Ucu Bantları “ 3 ayrı şekillerde konulmuş pakete. Her şekilden 20 adet var bu paketin içinde. Ben biraz acemiyim sanırım çünkü bir türlü istediğim gibi olmuyor. İstediğiniz şekli tırnağınıza yapıştırıp üzerine ojenizi sürebilirsiniz.

Tırnak Ucu Bantları
Tırnak Ucu Bantları

Ama bantlar tırnaklarınızdan daha geniş bu da yanda bant ve tırnak arasında boşluklar yaratıyor. Kesmeye kalktığımda da eşit ölçüde denk getiremiyorum. Bu kısımları sorunsuz atlatırsanız oje kuruduktan sonra bandı çıkarıp sonra cila geçmeniz yeterli olacaktır. 

Avon Fransız Manikür Tırnak Ucu Bantları
Avon Fransız Manikür Tırnak Ucu Bantları

Her parmağınıza uygulamak zor olabilir. Belli parmaklara uygulamanız daha şık görünmesini sağlar 🙂 Avon‘da bu set 4 TL gibi bir fiyattan sunuluyor. Çeşitli kozmetikçilerde bu tarz ürünler bulmanız mümkün.

Yazıyı nasıl buldunuz?
[Toplam: 1 Ortalama: 3]

Toplam Ziyaret: 1534 ,
Beğen & Paylaş:

Yorumlar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdirİlknur Özkan

Yazar Hakkında

(139 yazısı var )

1995 İstanbul Doğumluyum. Yıldız Teknik Üniversitesi İstatistik bölümü öğrencisiyim. Yaklaşık bir yıldır Acemi Sihirbaz isimli blogumda yazıyorum.
Dünyaya geliş amacımız olduğuna inanıyorum ve bu yolda ki en önemli aracımız kelimeler. Bu nedenle kitap okumak ya da bir şeyler karalamak benim için basit bir hobi olmaktan çıkalı çok oldu. Bir kitap sayfasının insanların hayatında değişime yol açması,onları etkilemesi ,onlara yön göstermesi benim için çok mühim. Belki şu anda bana bile çok amatör gelen yazdıklarımın, ilerde insanları etkileyecek seviyeye gelebilmesi için daha profesyonel olan kişilerle yazmak benim için bu yüzden önemli.
Konuk yazar olarak başladığım bu sitede, yazarların arasına girmek beni çok mutlu ediyor. Sizden de desteklerinizi bekliyorum :)

Web sitesi: http://acemisihirbaz.blogspot.com.tr/