Avon Kuru Şampuan

Avon Kuru Şampuan

Merhabalar

Son zamanlarda çok sık duyduğum kuru şampuanı çok merak ettiğim için Avon Dry Shampoo – Avon Kuru Şampuan aldım ama uzunca bir süre kullanamamıştım . Kullanmak için saçların biraz kirli olması gerekiyor tabii. Demek ki saçlarım bu süreçte hiç kirli olmamış:) Ama hani bazen olur ya 2-3 gün saçlarını yıkamazsınız, yapış yapış bir his olur. O hissi hissetmemek için almak istedim.

Geçenlerde kullanma fırsatım doğdu. Ben bu şampuanı iş yerimde çekmecemde tutuyorum, evde çok ihtiyaç olmuyor diye.

Avon Dry Shampoo
Avon Kuru Şampuan

Avon kuru şampuanın fiyatı 8,5TL . Çok uygun yani. Resimde görüldüğü gibi sprey şeklinde bir Avon‘un bu şampuanı. Adı şampuan bence, bildiğiniz sprey aslında. Saçınıza 15-20 cm uzaktan tutup diplerine sıkıyorsunuz 3-5 dakika bekletip tarıyorsunuz. Anında bir temizlik , yeni yıkanmışlık hissi veriyor.  Ancak o gün günü kurtardıktan sonra akşamına saçlarınızı yıkamanız gerekiyor. Çünkü saça zarar verebilir. Zaten saç diplerinde tortu oluyor kepek benzeri. Acil durumlarda kullanılabilecek bir şampuan. O günlük sizi rahatlatabilir.

Biz iş arkadaşımla birlikte denedik ve çok beğendik. Özellikle kokusu çok güzel ve kalıcı. Saçtaki yağlılık hissinden kurtuluyorsunuz. Tavsiye ederim.

Sevgiler…..

 

Toplam Ziyaret: 2117 ,
Beğen & Paylaş:
Yazıyı nasıl buldunuz?
[Toplam: 7 Ortalama: 3.3]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir