Avon Kuru Şampuan

Avon Kuru Şampuan

Merhabalar

Son zamanlarda çok sık duyduğum kuru şampuanı çok merak ettiğim için Avon Dry Shampoo – Avon Kuru Şampuan aldım ama uzunca bir süre kullanamamıştım . Kullanmak için saçların biraz kirli olması gerekiyor tabii. Demek ki saçlarım bu süreçte hiç kirli olmamış:) Ama hani bazen olur ya 2-3 gün saçlarını yıkamazsınız, yapış yapış bir his olur. O hissi hissetmemek için almak istedim.

Geçenlerde kullanma fırsatım doğdu. Ben bu şampuanı iş yerimde çekmecemde tutuyorum, evde çok ihtiyaç olmuyor diye.

Avon Dry Shampoo
Avon Kuru Şampuan

Avon kuru şampuanın fiyatı 8,5TL . Çok uygun yani. Resimde görüldüğü gibi sprey şeklinde bir Avon‘un bu şampuanı. Adı şampuan bence, bildiğiniz sprey aslında. Saçınıza 15-20 cm uzaktan tutup diplerine sıkıyorsunuz 3-5 dakika bekletip tarıyorsunuz. Anında bir temizlik , yeni yıkanmışlık hissi veriyor.  Ancak o gün günü kurtardıktan sonra akşamına saçlarınızı yıkamanız gerekiyor. Çünkü saça zarar verebilir. Zaten saç diplerinde tortu oluyor kepek benzeri. Acil durumlarda kullanılabilecek bir şampuan. O günlük sizi rahatlatabilir.

Biz iş arkadaşımla birlikte denedik ve çok beğendik. Özellikle kokusu çok güzel ve kalıcı. Saçtaki yağlılık hissinden kurtuluyorsunuz. Tavsiye ederim.

Sevgiler…..

Yazıyı nasıl buldunuz?
[Toplam: 7 Ortalama: 3.3]
Toplam Ziyaret: 2008 ,
Beğen & Paylaş:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdirKadriye Koba

Yazar Hakkında

(84 yazısı var )

Arda ve Ezgi’nin annesi, Ankara’da yaşayan bir Bursa’lı, yay burcu bir Psikolojik Danışman. Gezmeyi okumayı yeni şeyler denemeyi çok severim. Genelde pozitif, arkadaş canlısıyım. Yeni insanlar tanımaya bayılırım. Ama bu hayatta en çok anne olmayı sevdim. Çocuklarımla birlikte olmayı çok seviyorum. Onlarla çok eğleniyoruz.

İnsanların özellikle de kadınların kendilerini daha çok sevmelerine yardımcı olmak gibi kendimce bir misyonum var. Kadınların kendi değerlerinin farkında olmadıklarını ve bu yüzden mutlu olamadıklarını düşünüyorum. Kendini sevmekle başlar her şey. Önce kendini sevmelisin ki başkalarını da sevebilesin. Ve bugün kü ortamda en çok ihtiyacımız olan şeyin sevgi olduğunu düşünüyorum.

Bir ailede kadın iyiyse o ailenin diğer fertleri de iyi. Ama kadın sorun yaşıyorsa o aile sorunlu oluyor. Hele ki çocuklar üzerinde annelerinin etkileri inanılmaz. Bu yüzden önce biz kadınlar mutlu olmalı ve kendimizi sevmeliyiz ki mutluluk saçabilelim. Bu gibi düşüncelerle www.bizkimizkadiniz.blogspot.com ‘u açtım ve bir süredir burada yazıyorum.,Kadın olmak sadece zayıf olmak, güzel olmak, makyaj, moda, kozmetik gibi şeyler değil. Onlarda önemli tabi ama kişisel gelişimimiz de çok önemli.
Bundan sonra bu sayfalarda sizlerle buluşup deneyimlerimi paylaşacak olmak benim için mutluluk verici.
Sevgilerimle…….

Web sitesi: http://bizkimizkadiniz.blogspot.com.tr/